Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy fogyózni akarok?...

Normális hogy fogyózni akarok? Többi lent.

Figyelt kérdés
16l vagyok 162cm és 47kg sokan azt mondják inkább híznom kéne. Mégis fogyni akarok. Mit tegyek?

2014. nov. 30. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a BMI-det! Tényleg híznod kellene!
2014. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyekezz kigyógyulni a testképzavarból, mert valószínűleg már így is zavaróan sovány vagy, és ha még jobban lefogysz, visszataszítóan ronda leszel.
2014. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, már ráléptél az anorexiához vezető útra.
2014. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

majdnem pont olyan vagyok mint te:))

16 vagyok, 162 cm és 48 kiló.

szerintem ez még nem zavaróan sovány ha olyan alakod van mint nekem akkor semmit sem kell fogyj! kicsi hízás biztos nem ártana, de ha így maradsz sem nagy tragédia. de a fogyást azonnal felejtsd el:)

2014. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2014. nov. 30. 22:07
 6/11 A kérdező kommentje:

Első kommentelő.

Mi az a BMI?

2014. nov. 30. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mégis fogyni akarok. Mit tegyek?"


Kérd meg a legerősebb ismerősödet, hogy két büdös pofont keverjen le. 16 éves léttedre ilyen hülyeséggel foglalkozol. Mert téged az nem érdekel, hogy mások körülötted mit mondanak. Mert téged csak az érdekel, hogy a tévében és magazinokban mutogatott modellekhez hasonlíts. Mert akkor leszel kelendő a fiúknak, akkor leszel csak sztár a suliban.

2014. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert a fiúknak a gebe csajok kellenek. Meg a műmellű, vakolatképű...
2014. dec. 1. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Cicám, az egy dolog, hogy a fiatal fiúk pálcika műcsajokat nézegetnek, az meg egy másik, hogy járni normálisokkal járnának. Ha csak külsőségekkel törődsz, akkor nem fog működni, mivel ahhoz a belső szükséges. Az olyanok max. trófeafeleségek lehetnek, igazi társak nem. Döntsd el, melyik akarsz lenni!
2014. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mert a fiúknak a gebe csajok kellenek. "


Te pedig az a csaj vagy aki olyanná válik amilyen a fiúknak kell? Te kelleni akarsz minden áron a fiúknak? Miért nem magadnak akarsz először tetszeni, még csak 16 éves vagy de máris másoknak akarsz megfelelni. Szomorú felnőtt sors vár így rád.

2014. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!