Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy rossz lesz a...

Tudom, hogy rossz lesz a holnapom, de nincs más itthon ezt fogom enni, nagyon nagy baj lesz, mit ne egyek meg ezek közül?

Figyelt kérdés

Reggel 7kor 1db búzacsírás-korpás zsemle, 1db főtt tojás, 1 szelet sajt +karikákra vágva benne csemege uborka

11kor 1db alma

Fél 3kor 1 db ugyanilyen zsemle, benne 1 szelet párolt hús, 1 db főtt tojás szelet+ csemegeuborka


2014. dec. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a gond??
2014. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ebédhez hagyd el a zsemlét, edd a többit amit írtál, és akkor teljesen jó ez az étrend. :) De este is ehetnél még valamit..mondjuk túrót
2014. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dolgozom, és nagyon szédülök ha nem tudok fél3kor enni, csak egy szelet húst. Estére rosszul leszek.

Nem tudok többet, így van a szünetem, 11re érek haza.

2014. dec. 5. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
11-kor egyél még valamit az alma mellé. Az étrended inkább mennyiségileg rossz, vagyis kevés, nyilván emiatt is kezdesz szédülni egyetlen étkezés kihagyása miatt.
2014. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is alapjaiban jó ez. A zsemlében van a ch, amiből a szervezet kiszed magánnak annyi kcal-t, ami a napi mozgáshoz, munkához kell. Tehát ne hagyd el az ebéd mellől, különösen, hogy este 11-ig talpon vagy.

Szerintem is inkább, ha teheted, még kb. 5-6 óra között egyél egy db gyümölcsöt, (ne banánt!) egy falatka túrót, főtt tojást, hasonló valamit.

2014. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!