Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaja láttán amikor csorog a...

Kaja láttán amikor csorog a nyálad. Mit tegyek? Nem is vagyok éhes, de a látvány és az illat..

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell állni.
2014. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem csak szimplán ne bámuld szegény étket, menj át egy másik helyiségbe, és zárd magadra az ajtót...
2014. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál meg 2 bögre üres teát :)
2014. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. dec. 5. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed igen érdekes, lényegében véve az emberi ösztönök és a tudatosság harcáról szól.


Én azt tanácsolom cselekedj mindig tudatosan, de meg kell jegyeznem, hogy valójában nem lehetünk biztosak benne, hogy ez valóban megéri-e.

Lehet élni rövid de tömény hedonista életet rengeteg ösztönösen meghozott döntéssel (finom ételek, sok sok kaja, alkohol, drogok, minden mi elsőre jónak tűnik) és ha ebbe hal bele az ember, nem is biztos hogy kár érte.

Hogy mennyire éri meg uralkodni az ösztöneinken, önmagunkon és miről érdemes lemondani a tudatosság jegyében nagyon egyénfüggő, szubjektív.


Szóval ezt csak te tudod megválaszolni, akarsz enni vagy nem, valószínűleg nem a túlélésedről van szó, pusztán egy élvezetszerzésről. Persze ennek esetleg ára lehet..

Megjegyzem, ehetsz étvágygerjesztő, ízletes ételt úgy, hogy az nem jár olyan sok hátránnyal. Fogyhatsz mellette meg aránylag egészséges is lehet (bár mértéktelen kaja hosszú távon sosem az).


Nekem például egy sült oldalas, vagy fűszeres nyers hús nagyon komoly élvezeti cikkek, bár fölöslegesen sok fehérjét enni nyilván fölösleges : )

2014. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél a szád alá vödröt
2014. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!