Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért vagyok ennyire kívános?...

Mért vagyok ennyire kívános? Tovább len.

Figyelt kérdés
Már a 3,5-ik honapban vagyok és hihetetlen sokat eszek az aggodok mert a felesleg a hasamon olyan méretu mintha már a terhesség végé felé járnék kb a 7. holnapban ...nagyon megijedtem e miatt de nem tudom abhagyni az evést.Mi miatt lehet ez,igaz ,hogy eddigis eléggé hízékony és jétvágyu voltam,de nem értem ...
2010. jan. 31. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Mit nem értesz? Terhesség alatt a nők eleve kívánósabbak.
2010. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja ok de ennyire ...és ennyire az elején!
2010. jan. 31. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire hízol, akkor nem kéne olyan sokat enni, nem gondolod? Próbálj a minőségre koncentrálni, legyen tápláló. Ne éhezz, de azért az sem jó, ha szétfolysz.
2010. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Attól, hogy terhes vagy és kívánós nem kell hülyére zabálni magad. A gyerek miatt az elején kb annyival több energia kell, amit egy nyamvadt banán fedez. Csak kényelmesebb bezabálni, elintézni azzal, hogy terhes vagyok, aztán meg sírni, hogy bálna lettem.
2010. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!