Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátnőmmel?

Dinamizmus kérdése:

Mit tegyek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

a barát nőm 10 éve 45kg volt de aztán rászokott a ,,tibi csokira toffife-vel" és 100kg-t hízott

10 évvel ez előtti méretei:comb:20cm

csípő:32cm

has:15cm

10 évvel későbbi méretei:comb:45cm

csípő:1,56m

has:1m



2014. dec. 9. 19:47
1 2
 1/19 Sowilo ***** válasza:
64%
tedd lapátra
2014. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Te méregeted a csajodat és ha egy szám fölé megy akkor lapát? Szép..

Értem egyébként a problémádat szar dolog az amikor valaki így elhagyja magát ez tipikusan az, amikor a csaj úgy gondolja, hogy már van valakije már bebiztosította magát, már nem kell bombázónak lennie (mondjuk ha tartós kapcsolatom lenne akkor se hagynám el magam mert szeretek tetszeni annak akit szeretek)


Figyeljél állítsd választás elé és ne azért mert ronda/kövér/nem szép/visszataszító hanem azért mert ez tönkre is teszi őt mindemellett. Egy túlsúlyossal sokkal több betegség probléma lehet mint egy egészséges testalkatúval. Ez mindenképp az egyik ok a másik meg, hogy tiszteljen már annyira, hogy nem szarja le, hogy te mit gondolsz elvégre pár vagytok nem?


Nem azt mondom, hogy teljesen felejtse el ezt a tibis izét de vegyen vissza.

Határozottnak kell lenned.

2014. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mond meg neki, hogy így nem tetszik. Jól megsértődik az biztos, de talán magába száll és elgondolkozik.
2014. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A 20 centis comb 3 centivel vastagabb, mint egy csukló... Babakorában mérted talán? A 45 centis comb sem valami sok így, 145 kilósan...
2014. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ja bocsi kettes vagyok a számok nekem is furák de nem azzal foglalkoztam hanem a súllyal (45 --> 100)

Azért hasra a 15 centi megríkatott kicsit..

2014. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Mindenhonnan kicsit kivágsz belőle.
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Valami gond van a számokkal...
2014. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ilyen számok mellett én a 100 kilót is kétlem :)


Miért pont az lenne valós? :)

2014. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sowilo ***** válasza:

l

a

p

á

t

!


Minél előbb. Mindkettőtöknek sokkal könnyebb lesz.

2014. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is a kivágást javaslom. Ez nagyon gáz, meg sem jelennék vele az utcán.. Úgy halottam az OBI-ban akciósak a fűrészek. Én a helyedben nem várnék tovább. Lehet jövőhétre 120 cm lesz a nyaka.
2014. dec. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!