Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt kúra vagy tisztító...

Léböjt kúra vagy tisztító kúra? Van értelmük?

Figyelt kérdés
Hogy kell pontosan csinálni? Mi a hatás?
2014. dec. 10. 19:00
 1/3 anonim válasza:

Igazából semmiféle tisztitó kúrának sincs értelme, mert a méregtelenítés az, hogy természetes úton kiüríted magadból a méreganyagokat (értsd: WC).

Az összes ilyen kúrának az az értelme, hogy hashajtó hatású anyagokat vagy ételeket eszel/iszol, hogy kiadd magadból a méreganyagokat, amiktől amúgy is megszabadulsz.

2014. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grapp ***** válasza:
Hat leirom a kis storymat evvel kapcsolatban :) En 2014.04.28 an kezdtem bele egy ilyen lebojt kuraba ami egy hetes volt. 96 kilot nyomott a merleg mielott belevagtam. Emelle 173 centivel buszkelkedhetek ami nem valami jo suly/magassag arany. Raadasul srac vagyok, ami igen megnehezitette azt, h ne zabaljak kedvemre. Na de nem is ez a lenyeg. Lement szepen az az egy het csak ittam. Vizet. Egy heten keresztul. Rakovetkezo heten semmit nem birtam enni. Betoltam egy jegsalatat ra egy joghurtot, ami avval a lendulettel a wc be landolt. De nem adtam fel mondtam hogyha ezta hetet vizen kibirtam, akkor miertne fogyjak le, es eljek egeszsegesen?. Nos, itt vagyok 10 honap mulva, 39 kiloval rovidebben, egeszsegesen es fitten:) Csak a te oitartasodon mulik es ne hagyd magad itt felrevezetni, hogy jaj nem fog menni hizni fogsz koplalsz blablabla. Enis koplaltam, volt olyan idoszak ezalatt, erdekes modon megse hiztam vissza, pedig 2 honapja nornalisan eszem es tartom az57 kilomat :)
2016. febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grapp ***** válasza:
*2015 04 28
2016. febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!