Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AZ válaszoljon aki tényleg...

AZ válaszoljon aki tényleg csinált már ilyet?! Jólesz? IDEGYORSAN.

Figyelt kérdés
szeretnék böjtölni,ami azt jelenti,hogy február első hetében felkészítem a szervezetem a böjtre,és a maradék 3 hétben pedig csak folyadékot veszek magamhoz. Gondolok itt gyógyteákra,100%os gyüm/zöldséglevekre,zöldségleves levére,és ásványvízre.Nem dohányzom,és nem is piálok:) semmivel nem fogom megszegni.Minden reggel és este beveszek majd 1 cévitamint. Ha lement a február,akkor egész márciusban 800Kcal-os diétát fogok végezni.Ezek mellett tudom,nehéz futni,ezért csak intenzív gyaloglás lesz.kb 15-20kg sulyfeleslegem van.de szemre kb csak 10látszik.. lefog ez menni? csinált már valaki ilyet? és ne jöjjön senki h meghalok meg stb mert nem lehet ebbe belehalni,mert van energiám épp a súly miatt,egy 30kgos ember valszeg belehalna,de én nem. szoval le fog menni? sztem igen.és utőána áprilistól az lesz,hogy csak délelőtt,vagy max délután 3ig eszek,és akk is egészségesen. Valaki csinált már ilyem drasztikus dolgot?
2010. febr. 1. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

értelmes vagy, fogyni fogsz, de csak 5kg vizet meg 5kg izmot..nem hogy mondjuk fehérje diétáznál...zsírt ilyennel nem igazán fogsz tudni fogyni, az a legutolsó ami lemegy..tehát lemegy az izomzatod, a fehérje hiányában és petyhüdt és undorító leszel a zsír meg ott marad és izomzat hiányában még dagadtabbnak fogsz tűnni, mint most vagy..

Sok sikert !

2010. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
a böjt sajna hülyeség. Az első válaszolónak igaza van
2010. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Igen, csináltak már ilyet. Egytől egyik vissza hízták a dupláját, de rajta, tegyed csak tönkre magad, legyen még egy idióta akivel lehet példálózni.

Persze azt is csak hülyeségből mondják, hogy egyél napi 5-6 alkalommal és osszad be rendesen a fehérjét, szénhidrátot. Az emberek hülyeségből intenek óva mindenkit az ilyen butaságoktól, ugye?

Van 15-20 kg súlyfelesleged. Lehet, hogy leadsz 20 kilót, de zsírból az maximum 3, vagy 4 kiló lesz. A többi mind izom, víz és glikogén. Aztán majd amikor 1 hét alatt vissza hízod a 20 kilót és még plusz 10-12-t, akkor majd csapsz a fejedhez, hogy mekkora idióta voltál.

2010. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Itt olvass utána - már mindent leirtak,amit az ilyne hülyeségekröl tudni kell:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__63..

2010. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én csináltam ezt 18 évesen nem jött vissza sőt azonkaptam magam hogy 175cm-hez 74kgval indultam neki a fogyásnak 1honap alatt fogytam 12kg-ot majd fél év mulva 49kg-al korházba kerültem anorexiás voltam 3évig tartott a felépülés most 68kg vagyok és most 24éves
2010. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
NEM VOLT VILÁGOS? ODAIRTAM HOGY AZ,AKI CSINÁLT. (utolsó kivévé) NEM ÉRDEKEL.MEGCSINÁLOM,ÉS MAJD MEGIROM MILYEN CSINOS VAGYOK. 86kg vagyok,176cm és L.!!!! teis megcsinálnád
2010. febr. 1. 17:07
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket. azt én írtam. LOOOL XDXDXDXDXD
2010. febr. 1. 17:08
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Írd meg milyen kbaszott löttyedt hájas p*csa lettél majd!
2010. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy kiváncsi a véleményekre, akkor MINEK kérdezel?
2010. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira fölösleges volt kiírnod a kérdést...

Ugyanis csak azokat a válaszokat fogod figyelembe venni, amik megerősítik azt, hogy jó amit te gondolsz.

Nem tűnik fel, hogy ez csak az esetek 1%a, azok is azt mondják hogy nem jó, de téged ez sem érdekel! (lásd az egyik kommentelő anoerxiás let..)

amúgy 1 hét után valszeg a kürházban kötnél ki, mert elájulnál a szénhidráthiány miatt, főleg hogy gondolom eddig etted a csipszet, sültkrumplit hamburgert, kólát stb...

NEM FOGOD KIBÍRNI!


amúgy meg nem fogsz zsírt lebontani, hanem csak IZMOT!, kezdve persze a vízzel, majd gligokénnel... ha elfogy az izom akkor jön a zsír! de addig úgysem bírod ki xD senki sem bírja ki...

kórházban kötnél ki!


te életed, te döntésed. próbáld meg és írd emg hogy miylen "csinos lettél" ;)

2010. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!