Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Új módszert találtam a szuper...

Új módszert találtam a szuper sikeres fogyókúrára. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A módszer lényege, hogy a kövér embert teljesen ellenőrzött, orvosi körülmények között mesterséges kómába altatják, majd úgy táplálják, mint a kómás betegeket, infúzión át. Kiszámítják, mennyi tápanyag kell a normális fogyáshoz, közben persze ellenőrzik, forgatják, tornáztatják, vagyis mindent megtesznek az egészsége érdekében. S amikor 3 hónap múlva felébresztik, akkor ott van fitten, kipihenten, lefogyva. S mivel a kóma alatt neki nem telik az idő, úgy érzi, csak egy pillanat volt az egész az elalvástól az ébredésig.

2014. dec. 12. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz fitt. Az izmai elsorvadnak, ha nem hasznalja, a tornaztatas ezen nem segit. Szottyadt lesz, aszott, ereje sem lesz semmire.
2014. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz fitt. Nem lesz lefogyva. 3 hónap alatt nem lehet teljesen lefogyni.

Veszélyes. Drága. Felesleges.

Ennél egyszerűbb normálisan enni, mozogni.

2014. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül attól, hogy mennyire lenne hatásos, illetve hogy nézne ki a böre meg az izmai, a fö gond az, hogy hiába fogyasztanák le, utána egy hónap alatt elérné ugyanazt az állapotot, ahonnan indult, mert a szokásai nem változnak ez alatt az idö alatt.
2014. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy gondolod, hogy a gyógyszeresen fenntartott kóma alatt ép marad az emberi agy ?? Rosszul gondolod. Másrészt mitől legyen fitt az, akin lötyög a bőr ??
2014. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Buktatók:

-3 hónap alatt nem fogysz le, ha igen, akkor alig volt súlyfelesleged

-volt egy életmódja, amitől elhízott, miért ne hízna el tőle újra?

-attól nem lesz senki fitt, hogy mások átmozgatják a testüket, az csak a felfekvések, ízületek elcsontosodása ellen jó, illetve csökkenti a vérrögképződést

-az űrhajósok naponta edzenek a mikrogravitációban, ennek ellenére nem a saját lábukon mennek a visszaérkezéskor esedékes vizsgálatokra

-bőrnek időre van szüksége a rugalmassága visszanyeréséhez

-mesterséges kómát erős gyógyszerekkel érnek el, ami nem egészséges csak bizonyos esetekben szükséges a további károsodások csökkentéséhez

-kómából még senki sem ébredt kipihenten

-infúzió tönkreteszi a vénát és fertőzések keletkezhetnek

-maga a kóma is okoz komplikációkat, tüdőgyulladás, veseelégtelenség, ébredés után memóriaproblémákat stb.

-kómás nem egy pillanatnak érzi a kómáját

-nem véletlenül próbálják az orvosok minél előbb kihozni a pácienseiket a mesterséges kómából, sok orvos nincs is meggyőződve a módszer hatásosságáról

-a gyógyszerezés miatt csökken a vérnyomás, emiatt kevesebb tápanyag és oxigén jut az agyba és más szervekhez, eddig mindig lett agykárosodása is a pácienseknek

2014. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát téged sem az eszed miatt rabolnának el, az biztos!
2014. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az izmai ettől szépen leépülnek és sorvadnak is, és utána hetekig kell foglalkozzanak vele speciális tornákkal, masszázzsal hogy valamilyen szinten formába tudják hozni.


A fogyókúra legjobb módszere a mozgás, és persze a normális, odafigyelt táplálkozás, lehető leg egészségesebben. Nem kell zöldségeken élni, mellőzni kell a nasikat, mindenből kevesebbet kell enni és több rostosat és ennyi. Én iylen módszerrel dobtam le 1 év alatt 30 kilót pontosan tudom mi ez, és mivel mozogtam meg a munkahelyemen is van fizikai terhelés amit egyre jobban bírok így fittebb is lettem, mert könnyebben, gyorsabban mozgok és sokkal jobban is érzem magam.

2014. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te sem láttál még embert kómából felébredni, ha fittnek és kipihentnek gondolod.
2014. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 hónap az életemből nem ér meg 10 kilót.
2014. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap kb 30 szex, 10 bowling és sörözés a haverokkal. több mint fél milla fizetés kiesés, 3 hónap a 3 éves kisfiam nélkül megfizetetten.
2014. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!