Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet?

Így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sajnos van súly feleslegem 16/L 158cm .. 75 kg vagyok ... le szeretnék menni 60 kg-ra karácsonyig .. Szerintetek hogy kezdjek bele ? tanácstalan vagyok :/ HELP ! ..

2014. aug. 10. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
a kérdés persze : Hogy sikerülhet ? .. sorry
2014. aug. 10. 20:28
 2/7 Lipton. ***** válasza:
Szerintem diétával kezdj bele, és sporttal, aerob edzéssel.
2014. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egészséges étrend + sport


Heti 3-4 aerob,kardió,intervallum edzés + heti 3-4 erősítő edzés, súlyzós vagy calisthenic.


Olvasd el a Sárga Kapszulát.

Amit ehetsz: csirke,marha,hal,pulyka,rizs,zab,zöldség,olajos magvak,víz,tea


Amit mértékkel: gyümölcsök, amihez kedved van


Amit ne: kenyérfélék,fehérliszt,cukor,felvágottak(sonka,szalámi)


Ez csak egy gyors lista, ezeken kívűl még van pár dolog.

2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 10. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
GI-es listákat nézegess, az alacsony értékek jobbak, mivel laktatóbbak, így azok közül válogass étkezésnél.
2014. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt csak gyümölcsöt egyél, délután 18ig bármi mást, de édességet csak mértékkel pl 2 kocka csoki, egy kis bögre forrócsoki, egy sportszelet vagy ilyesmik. Ne vond meg magadtól teljesen az édességet, mert akkor nem leszel képes sokáig tartani a diétát. Minimum het 4szer 1 órát eddz, ami lehet futás, zumba, kangoo, aerobik vagy valami aktív sport. Emellett otthon minden nap erősíts fél órát pl súlyzózás, felülések, erősítő gumiszalaggal gyakorlatok... Én ezzel egy hónap alatt több, mint 2 kilót leadtam és már nincs rajtam plusz :D
2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt pont, hogy nem szabad gyümölcsöt enni, tudod inzulin. A felülés sz@r. Helyette lábemelés és hasprés fajták. Mi az, hogy édesség nélkül nem lehet tartani a ditétát? Tökéletesen lehet tartani, csak aki hülye az nem képes összerakni magának egy normális étrendet. Naponta nem szabad edzeni, hacsak nem a GTG-t követed.
2014. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!