Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha gyors az emésztésem kevésbé...

Ha gyors az emésztésem kevésbé fog "ártani", ha túlléptem a napi kalória szintemet?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem akarok hashajtót szedni, vagy bármi hasonló. Ma családi összejövetel volt, és így nem igazán figyeltem, arra, hogy mit eszek. Fogyni szeretnék, de ma kb 2200 kalóriát vittem be, de így a nap végén folyamatosan szaladgálok a mosdóba.

2014. dec. 13. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, egy naptól nem fogsz meghízni ahogy egy nap alatt fogyni sem lehet!

Ha gyors az anyagcseréd, az annyit jelent, hogy nincsen bajban a szervezeted, minden működik rendesen.

De, természetesen jelentheti azt is, hogy több kalóriabevitelt is megengedhetsz magadnak.

Csak akkor nem fogsz fogyni, hanem csak súlyt-tartasz.

Érted?

2014. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A napi kalória szintedet sem ismered. Mármint a pontos felhasználásodat, ez eleve függ attól is, hogy mit eszel.


Tehát.. tulajdonképpen nincs értelme a kérdésednek, még ha minden nap 'túllépnéd' akkor sem tudjuk pontosan mi történne. Ha én lépnék túl ilyen 2200 kcal-os határt, nem nagyon híznék. Sem 1 nap alatt, sem hetek alatt. Mondjuk én nem is eszem lisztes-cukros ételeket. 1 nap alatt nem sok változás történik, maximum rosszul leszel, ha olyat eszel vagy iszol..

2014. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ismerem a napi kalória szükségletemet.

Lehet, hogy nagy okos vagyok, de te pedig egy tapló...Tudtommal arra szolgál az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel, én éltem ezzel a lehetőséggel, ha nem tetszik nem kell válaszolni.

2014. dec. 14. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra is szolgál az oldal, hogy elfogadd a válaszokat. Ha nem tetszenek, akkor nem kell visszaszólni, vagy letaplózni azokat, akik segíteni akartak neked.


Ha már ilyen magabiztos vagy. Honnan ismernéd az energiaszükségletedet?


Ismered milyen étel hogyan befolyásolja ezt? Ismered a hormonrendszeredet, friss eredményeid vannak az inzulin érzékenységedről, pajzsmirigyed állapotáról.


Gondolom hiteles, megfelelő berendezéssel vizsgáltad a kilélegzett levegőd összetételét.. persze. :)

2014. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!