Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen jó módszerekvannak a...

Milyen jó módszerekvannak a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
186 cm magas vagyok 93 kilo és szeretnék 10 kilot leadni 3 hónap alatt mit cyináljak hogy ez sikerüljön...
2014. dec. 14. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes életmódváltás lenne a legjobb, amit fogyás után is tudsz tartani. Tehát hagyd el a fehérlisztes, cukros, műkajákat. Étrendedet leginkább husik (főleg sovány), zöldségek, gyümölcsök, összetett szénhidrátok, túró, tojás képezze. Ezenkívül amíg fogysz, érdemes kitapasztalnod, mennyi az az energiabevitel ami nálad már fogyást eredményez. Nagyon sok netes kalkulátor a segítségedre lehet, utána súlytartásnál már nem kell számolgatni.

Mozogj sokat! Szinte mindegy, mit, csak legyen rendszeres és minimum 30-40 percig végezd. Én leginkább a kardió+súlyzós edzést szeretem:)

Sok sikert Neked!

2014. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: kevesebbet eszel, mint eddig.
2014. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-szerintem is : sokkal kevesebb evés ,mint eddig,
2014. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Lehet, hogy a titok pont abban van, hogy éppen nem kevesebbet kell enni. Bevett tévhit, hogy a koplalás fogyaszt. A legtöbb ember jó, ha napi 3-4-szer eszik, akkor is jó nagy adagokat, aminek egyenes következménye, hogy a szervezet az alapvető éhségállapot miatt a zsírraktárakba ment el minden tápanyagot, ami a szervezet fenntartására nem nélkülözhetetlen. Ha viszont többször eszel, normális ételeket, ahogy az első válaszoló írta, akár többet is, az eredményre vezethet.
2014. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csabesz80 válasza:

Én 14 kilót fogytam 3 hónap alatt 84-ről 70-re. Napi 5-10 percet tornáztam és kajából pedig kb. 1000 kalóriát vittem be. (igen komoly koplalás) 1 kilót tudtam fogyni hetente. De ha vasárnap reggelre elértem a kitűzött célt, akkor aznap szinte bármennyit ehettem. Figyeltem rá hogy azért akkor is inkább csak húsféleséget és zöldséget, de bátran amennyit csak kívántam


Hétközben is mindig valami húsfélét ettem (akár virsli ha más nem) és zöldséget de szénhidrátot szinte semmit.


Az első két hét irdatlan kemény, de ha kibírod akkor utána már könnyebb. Ennyi idő kell, hogy átálljon a szervezeted hogy a saját tested zsírját bontsad. Másfél hónap után már könnyen tudod tartani az 1000 kalóriát.

2014. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
A koplalás hosszú távon nem jövedelmező, mert a testsúly ide-oda ingázásához vezet a legtöbb esetben, ugyanis ember nincs, aki éveken, vagy akár évtizedeken keresztül nullszénhidráton tudna élni. Diéta, ez a kulcsszó. Ja, meg hogy ne a mérleget, hanem a tükröt nézzétek.
2014. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabesz80 válasza:

Amit írtam fent természetesen csak arra az időre amíg lefogysz. Az már más kérdés, hogy milyen módszert választasz a súlyod megtartására. Nyilván ha nem akarsz tovább fogyni akkor abba kell hagyni.


Tehát amit én írtam az a fogyáshoz adtam tippként - nálam bevált.

2014. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!