Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez koplalásnak számít? Mit...

Ez koplalásnak számít? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Hamarosan (januárban) 15 leszek. 4éve keztem el kevesebbet enni mint a társaim. Már meg szoktam és naponta max 3x eszek minden hétköznap anyit amenyi feltétlenül szükséges ahoz hogy ne legyek rosszul ez pl egy szendvicset jelent. Csak hétvégén lakok jól akkor kb 4x eszek naponta. Édességet pedig egy héten egyszer.

2014. dec. 17. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Ezt mi célból csinálod?

2.A napi 3x étkezés mit takar (a szendvicset leszámítva)

3.Nem azzal lesz nádszál vékony hogy koplalsz

a tested egy szentély ,amit ápolni kell (tudom, rohadt nagy közhelyet mondtam, de így van)

2014. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdés mekkora szendvics (egy szendvics egész nap 3 felé vágva, vagy az a 3 étkezésből egy?). Nem feltétlenül koplalás, ha amúgy minőségi kaját eszel, de ennyiből elég nehéz megmondani. Fejlődsz rendesen (cicik, menzesz)?
2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez éheztetés.
2014. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak hétvégén laksz jól, akkor a hét többi napján nyilván éhezel, vagyis koplalsz.
2014. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

napi 3-4x enni nem feltétlenül rossz dolog, sokan vannak vele így (reggeli,ebéd,vacsora) viszont főleg attól függ mit és mennyit eszel.


Am tudatosan eszel kevesebbet, vagy csak nem kívánod?


Ha az a célod ezzel, hogy lefogyj, vagy ne hízz meg, akkor nagyon rossz taktikát választottál... a koplalás 2 dologhoz vezethet: vagy addig koplalsz amíg már nem bírod és elkezdesz zabálni, ezért előbb utóbb meghízol, vagy pedig annyit koplalsz hogy már kórosan sovány leszel..


A legjobb amúgy az ha napi 5-6x étkezel, kis adagokban, sok gyümölcs, zöldség, és ezenkívül lényegében ehetsz bármit, mert azzal nincs baj ha 1-2x megeszel egy csokit vagy hamburgert... csak figyelni kell rá hogy ne vidd túlzásba. ja és persze fontos a mozgás.. legalább napi fél órának meg kéne lennie, de akár hogy is, ne legyen az hogy otthon van hetekig és csak bent kuksolsz és semmi testmozgás nincs... ha másra nincs idő/energia, akkor legalább otthon, egyszerű gyakorlatokat (mint pl tornaórán a bemelegítés)

2014. dec. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudatosan eszem kevesebbet. Nem eszek össze mindent ha már nem bírom így nem hízom vissza. Ez azért van mert lelki ismeret furdalásom van ha jól lakok. Csúnyának és kövérnek érzem magam ha jól lakom vagy ha tudom hogy amit eszek az zsíros vagy zulságosan hízlal. Ha elkapok egy olyan betegséget ami miatt fekvő bezeg leszek akkor még kevesebbet eszem mert tudom hogy nem tudok mozogni. Ezért kerültem párszor korházba.
2015. jan. 2. 20:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valami miatt háromnál többszőr kéne ennem akkor az lelkileg nagyon megviselne.
2015. jan. 2. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen anorexia, fordulj orvoshoz, amíg nem késő! Az életeddel játszol!
2015. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez sokan mondták már és ez nem így van. Inkább mondanám depressziós tünetnek. Nem vagyok pálcika vékony. Szóval a rossz közérzeten és néhai remegésen kívül semmi hátul ütője nincs ennek az élet stílusnak. Engem csak büszkeséggel tölt el ha mások is halják ahogy korog a hasam és szeretem ha az ismerőseim ledöbbennek a fogyásom láttán. Ezt a kérdést csak azért írtam ki hogy hátha van itt hozzám hasonló aki tud tippeket adni vagy tanácsokat és érdekel hogy mit gondolnak erröl az emberek.
2015. jan. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!