Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az étrendről?

Mit gondoltok erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kezdtem el fogyózni, hasból szeretnék leadni, izomból nem. Figyelem a kalória bázist, lassan már magamtól is megy miből mennyivel jön ki a kb. 1000 kalória egy napra.


Amit legtöbbször eszek az reggelire, uzsonnára Vollkornbrot teljes kiőrlésű kenyér amiből 186 kcal 100 g, ahhoz kb. 15 dkg csirke mell sonka. Ebédre általában csirkemell, vagy tonhal zöldségekkel, salátával vagy esetlg rizzsel. Délután kefír, csirke mell sonka. Estére tojás fehérje turmix egy kis édesítőszer és cukor mentes yoghurt bele. Egyébként ezt a tojás fehérje turmixot napi szinten van mikor beiktatom többször is, van mikor 8-9 tojás fehérjét eszek egy nap. Mit szóltok hozzá? ez általában bele fér az 1000 -be, ja és még szeretek jó nagy mennyiségben éhségűzőként savanyú káposztát, vagy kígyóuborkát, paprikát rágcsálni



2014. nov. 13. 23:21
 1/2 anonim válasza:
A rizst hagyd ki szerintem és a káposztaval vigyázz mert rejtett cukor lehet benne. Nem tudom ha otthoni és tudod mko van benne akkor oké de ha bolti akkor tuti hogy van benne cukor...
2014. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ki állapította meg, hogy neked 1000 kalóriára van szükséged? Mennyi CH, zsír és fehérje tápanyagra van szükséged? Hiába tartod az 1000 kalóriát (ami nagyon kevés), ha az olyan kaja, ami nem elégíti ki a szervezeted igényeit. 1000 kalória kevés, le fog lassulni az anyagcseréd és mindent raktározni fog. Csirkemell sonka: tele van sóval. Mennyi a fehérjetartalma? A rizstől meg nem kell tartani. Enni kell CH-t és erre jó forrás a rizs.

2014. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!