Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódot váltok. Szerintetek...

Életmódot váltok. Szerintetek ezzel az étrenddel és ennyi mozgással zsírból fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiolvastam a sárga kapszula című könyvet.

Nagyon mélyen hatott rám, úgy érzem most már konyítok valamennyit az egészséges életmódhoz.

A zsírveszteség lenne a célom, de (most jöhetnek a lebaszások) nem fogok kondizni.

Akár milyen nehéz is elfogadni/megérteni nem lustaság végett, de nincs konditeremre pénzem!

És tudom, így már nehezebb a zsírból fogyást megcélozni, de sétával (mint aerob edzés) és itthoni tornával kompenzálnám a mozgást.

Mivel, a könyv leírást ad arról, hogy az intenzív megállás nélküli séta, aerob edzésnek minősül. (már ha jól értelmeztem)

Ezért napi 1órás intenzív sétát, és napi 1órás aerobik tornát tudnék beiktatni mozgásként, a zsírégetés (minimálisan formásodás) céljából.

Étrendben, több-kevesebb tervezgetés után erre jutottam:

Reggeli: 50gramm tk tenyér+ 10dkg csirkemell sonka+kígyóuborka

Tízórai: 1narancs/alma


Ebéd: 2-3 főtt tojás /vagy ennyi mennyiségű csirkemáj saláta/párolt zöldség


Uzsonna: 2főtt tojás+ 10-15 dkg párolt zöldség


Vacsora:saláta/párolt zöldség (20dkg) 2főtt tojás

Kalóriákat nem számoltam, de hanem inkább a magas fehérje bevitelre, minőségi szénhidrát bevitelre, és szintén kiemelkedően magas zöldség fogyasztást törekedtem.

Az én pénztárcám ennyit enged, nem telik csirke-és pulykamellre néha talán..vagy maximum néha egy kis halat fogok enni tojás és csirkebelsőség helyett és túrót.

Szerintetek ezzel az étrenddel és a mozgással elérhetek heti 0,5-1kg ZSÍR-ból történő fogyást?

Jelenlegi súlyom 60kg-167cm.

Ha valamin módosítanátok, akkor szóljatok!

Normális választ ha lehet..


2014. dec. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az étrend nem különösebben tetszik, de ebbe nem szólok bele, a pénz diktál.

A mozgás viszont gyér, valami konditermi vagy saját testsúlyos edzést mindenképpen beiktatnék és a napi 2 óra aerobot pedig elhagynám, helyette heti 3-4x menni egy intervallum edzés.

2014. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Saját testsúlyos edzés alatt mit értel?

Otthon elvégezhető?

2014. dec. 20. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár otthon akár szabadban (pl kondiparkban vagy a játszón) vagy a kondiban is lehet saját testsúllyal edzeni.


Írd be youtube, hogy "hunbars" és nézd meg az edzésterveik. Olyanokra gondolok.

2014. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a választ!

Akkor az étrend vistva elmegy?…

Sajnos anyagi okok miatt, jobbat nem tudtam összeállítani..

Kalóriabázis egyébként 1000kalóriát számolt ki rá

2014. dec. 20. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!