Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy szégyellem magam! Nagyon...

Úgy szégyellem magam! Nagyon sok volt ez a bűnözés?

Figyelt kérdés

Reggeli: ezt egész jól kezdtem, egy szelet teljes kiőrlésű kenyér 2 szelet csirkemell sonkával és kígyóuborkával.

Ebéd: krumplifőzelék feltét és kenyér nélkül.

Majd itt elrontottam mindent. :( A barátnőm bountyt majszolt és megkínált, és elfogadtam az egyik felét. Majd onnantól nem volt megállás. Megettem egy negyed zacsi sajtos chipset, majd hazajöttem, megettem egy pici tál krumplifőzeléket, mondván, ennyi lesz ma, és holnap tiszta lappal kezdek, de most nemrég megettem még egy kindertojást is. :( Úgy szégyellem magam.


2010. febr. 2. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem katasztrófa, én fogyókúra nélkül megeszek ennyit, nem hízok tőle. Legfeljebb ma nem fogytál. Mozogj valamit (pl. vmi fitness dvd-re), az segít ledolgozni a bűnözést és a bűntudatot :P
2010. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
nincs vége a világnak, max nem fogsz fogyni.
2010. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha amugy betartod a diétát,és ez a bnözés nem egy héten 4* történik,hanem mondjuk kéthetente egyszer,meg persze mozogsz is mellé,akkor nincs itt a világ vége,és nem ezen múlik.Csak tényleg minél ritkábban csináld.
2010. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatalok megáll az eszem. Kedves kommentelő ennyi belefér!!! Nincs lelkiismeretes furdalás ugye?
2010. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thegodswhip válasza:
Hát most azonnal ásd el magad... Hülye.
2010. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!