Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon szégyelle...

Mit tegyek ha nagyon szégyellem a kövérségem?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 67kg. Eddig 13kg-t fogytam de nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.Ráadásul három hete egy dekát se fogytam és ez is rá nyomja a bélyeget hangulatomra.

Jön a jó idő és viszont egy pólót se merek felvenni nem hogy rövidnadrágot...utálok utcára menni mindig azt hiszem hogy mindenki engem néz hogy 'néééz már oda milyen kövér'

Mit tegyek?:(

16/L


2011. máj. 1. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad. Már szép eredményt értél el, légy büszke rá. Néha megáll a fogyás, de töretlenül folytatnod kell amit elkezdtél, hogy újra meginduljon. Nem tudom mit csinálsz, de sok testmozgás kell (én csak ezt tettem, nem diétáztam, vagy egészséges életmódoztam). Viszont a zárójelbeli dolgok is jól jöhetnek a torna mellett persze.
2011. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%

Nem is vagy kövér! Ki kellene békülni magaddal.

Én biztosan ezt az utat járnám. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Az én barátnőm is testes, én meg nádszál. Mégis így szeretem. Téged is lehet ilyen súllyal szeretni, lehetsz ilyen súllyal kedves, bájos, ami eltereli a figyelmét az embereknek az alkatodról. Ez olyan másodlagos kérdés! Belül legyél boldog, ettől lesz kisugárzásod. El kellene hinned, hogy nem nézik mások a te súlyodat. Az értékeidet nagyítsd fel, helyezd előtérbe és minden megváltozik körülötted.

2011. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
békülj ki magaddal. attól mert nem vagy olyan vékony mint akiket a tv-be látsz attól még nem vagy kövér max. teltkarcsú. nagyon rossz érzés, tényleg rossz rövidnadrágot húzni, énis inkább a térdgatyákat húzom föl. viszont érdekelne hogy fogyózol? hihetetlen szép eredményt értél el! én is próbáltam már fogyózni, fél v. 1 napig sem bírtam :D.. csak így tovább, nem szokatlan ha néha leállsz a fogyással. de anorexiáig ne juss el!!!! :D
2011. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg nem vagy kövér.Én is ennyi cm vagyok,70 kg.Istenien érzem magam,nem vagyok kövér.Mások se mondták még soha.
2011. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fogyózz tovább, és tdd hogy tuti sikerülni fog, ha azt a módszert alkalmazod, mint amivel 13-at lefogytál, amijó sok
2011. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 13 kg nagyon szép eredmény! Vannak akik a ducibbat szeretik. Én vékony vagyok, de engem soha nem néznek meg úgy mint egy mellesebb valakit, úgy hogy fel a fejjel...
2011. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ez a súly szerintem teljesen normális (: ne szégyelld magad.
2011. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha szégyelled a kövérségedet, folytasd az egészséges életet. 13 kiló elég jó , gratulálok hozzá!

Kívánom, hogy sikerüljön elérned atr a súlyt, amivel igazán jól érzed magadat abőrödben!


Különben a magasságodhoz a 52-57 kg ideális, ha még fogysz ennyit, amennyit most eddig, már nem kell 2szégyenkezned"! Képzeld el magadat, amint mégy egy csinos ruhában és karcsún, mondjuk 55 kilósan, szép feszes testtel, és irigykedve néznek az emberek:D


Hidd el, ne is vagy már messze, mivel a fele már meg van! Sok kitartást!

2011. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogyokurazz,es sportolj!
2011. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!