Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez belefér vagy van esély...

Ez belefér vagy van esély hízásra?

Figyelt kérdés

Közeledik a karácsony, sokat fogytam, súlyt próbálok tartani (de azért nem lennék szomorú ha lemenne még 1-2 kg). Mivel eddig teljesen egészségesen étkeztem (több fehérje, zsír, kevesebb ch) és nem ettem édességeket (túrókrémet csináltam max néha, vagy zabkását, nekem az felért egy finom édességgel főleg gyümölcsökkel, mandulával), ezért nem kezdhetek el eszetlenül zabálni a karácsonyi sütikből, de azért nem akarok kimaradni sem belőle. Sütöttem ezért gyümölcskenyeret lowcarb liszttel (50%-al kevesebb ch van benne) illetve xilittel készítettem. Nincsenek benne kandírozott gyümölcsök, van benne alma és szárított füge, meg egy kis pekándió, mandula. Ha így az ünnepek alatt, tehát olyan 4-5 napig reggelente megeszek egy szeletet belőle, nem fog meglátszani? Szerencsére jól telít, tehát reggelinek tökéletes, de félek azért egy kicsit. Így nem is kívánok édeset a nap többi részében.

Köszönöm a segítségeteket előre is



2014. dec. 23. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szigorú koplalás a követendő! Itt vannak az ünnepek, nagy a kísértés, de nagy lesz a hízás is!
2014. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!