Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik kórosan elhízottak? Beszélgető partnert keresek.

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, 165 kg-ról kezdtem most 154 kg vagyok. Évek óta próbálok lefogyni, de lényegében ez talán a 2. próbálkozásom amikor ténylegesen sikerült is többet fogynom 1-2 kg-nál. Sajnos elég nehezen megy és már többször is felrúgtam a diétát az elmúlt 2 hónapban (november eleje óta csinálom).

Sajnos se barátaim nincsenek és a családon belül sem támogat senki, és alapból magam alatt szoktam lenni. Ilyenkor általában enni szoktam, de mivel most fogynom kell, ezért még jobban magam alá kerülök és így nem bírom. Már több mint egy hete, hogy megtörtem a diétát. Most teljesen becsavarodtam és jó lenne valakivel beszélgetni aki megért és nem csak annyit mond, hogy ne egyek.



2014. dec. 29. 18:55
 1/8 anonim válasza:
Merre laksz?
2014. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pest megye, Budapesttől 60 km-re, de miért lényeges ez?
2014. dec. 29. 19:15
 3/8 anonim válasza:
Ha Győrben, vagy közelében laktál volna, akkor segítettem volna lefogyni :)
2014. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ohh, azért köszi. :)
2014. dec. 29. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:

milyen diétát követsz?

mozogsz valamit?

2014. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tornázom, erre minden reggel, vagyis csak most kezdtem hozzá, ma volt a 4. nap. :D


https://www.youtube.com/watch?v=kHHK4ajN038


600-100 kcal-t ettem az elején, most már egy ideje össze vissza eszek, ez a probléma. Illetve nem nagyon van sokszor mit enni. Ahogy írtam a szüleimmel élek még és így azt kellene ennem amit ők, de hát ... no comment, hogy milyen ételek vannak mindig itthon (nem hiába lettem ekkora). Ami egyrészről, azért probléma, mert nem ehetek belőlük, viszont sokszor nincs más itthon, másrészről pedig nagyon nehéz ellenállni.

Próbálom magam valahogy összeszedni, de már sokadik évem ugyan ilyen állapotban. Lényegében ebben az évben is mindennap belekezdtem, de egyszerűen nem bírom. E év végére már leakartam fogyni erre ez az év is ugyan úgy ment el mint a múlt év, teljesen kivagyok már idegileg is. Az egyetlen támaszom most az, hogy sikerült 10 kg fogynom az elmúlt 2 hónapban ami eddig csak egyszer sikerült több 4-5 éve.

2014. dec. 29. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszaj :) En is sajnos tulsulyos vagyok .. Nem baj az a lenyeg , hogy a kituzott celt elerjuk .. Es mar lassan nem a kinezett miatt , hanem az egeszseg ami meg annal is fontosabb :) Nalam is szokott lenni pl krumplislaska vagy habarasos levesek , abbol is ehetsz de keveset nem muszaj koplalja a te 150kilodnak az a 600kaloria iszonyat keves es valoszinuleg nem birnad ki sokaig ezt meg egy 70kilos ember se birna ki nem , hogy te . Egyel reggel tobbe legyen uzsi egy alma vagy valami mas delutan mar kicsit kevesebbet es este is ehetsz ha epp nincs egeszseges kaja akkor , ami a frigoba a legegeszsegesebb azt :) De soha ne eheztesd magad mert azt a tested sinyli meg :) Es a sportod nagyon jo , menj el setalni 30percet vagy 1orat ilyen idoben is lehet en is szoktam , nekem jot tesz :)
2014. dec. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! én lány vagyok, de 106 kg-ról indultam, már 32 kg-t sikerült leadnom február óta, még 15 kg a célig. Tudom miről beszélsz, engem sem támogatott senki :/ Sőt.. Ha gondolod, szívesen támogatlak/támogathatjuk egymást.
2015. jan. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!