Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges h attól menjen a...

Lehetséges h attól menjen a hasam h naponta csak 1x eszek?

Figyelt kérdés

Már 1hetecsinálom. és ez az 1x evés is nehezemre esik már. Néha ugy érzem kibírnám kaja nélkül is.

Ma elkezdett menni a hasam..nem tudom h van e összefüggés..esetleg ez utalhat vmi másra is, v csak a nagy fogyó lehet az oka?


2008. aug. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges! Az egyik orvos ismerősöm mesélte, hogy ha valakinek hasmenése van, akkor a legtöbben rögtön diétát javasolnak, azonban ez nem helyes, mert a hasmenés a koplalástól is kialakulhat. Erősen javasolnám, hogy másik módszerrel kísérletezz, mert a szervezetedet teljesen le fogod gyengíteni, örülj, ha nem leszel beteg! Inkább egyél többször, sok zöldséget, gyümölcsöt. Úgy nem érdemes fogyni, ha rámegy az egészséged!!!
2008. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most nagyon elveszítettem az irányítást..sok gond lett az életembe..családi,szerelmi,baráti,mind összejött..és most 2napja nem is aludtam,alig eszek,és nem is tok kajára gondolni..most ugy érzem h tele vok(nem kajával..nem tom megfogalmazni,de mintha tele lennék..rengeteg vmivel..és az is összevissza..és most azt érzem h így megaszabadulok tőle..)
2008. aug. 18. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor épp ezek miatt is jobban oda kellene figyelned az egészségedre, mert az bizony nem játék! Azért nem bírsz már a kajára gondolni, mert hozzászoktattad a szervezetedet a napi 1x-i étkezéshez, s most már ez is "terhes" számára. Ha nem változtatsz sürgősen, ennek nem lesz jó vége! Vitaminokat azért szedsz?
2008. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek smit se..csak gyümölcsöt eszek..meg salátát..Ma reggel ettem 1kakóscsigát..és ma még fogok gyrost enni..de többet már nem. Most még ez is sok. Meg am rengeteg vizet iszok(5-6-7litert)
2008. aug. 19. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A túl sok víz sem tesz jót (akár agyödémát is okozhat). Max. 3-4litert igyál egy nap, és szedj vmi multivitamint is+ esetleg C-vitamint, s inkább gyakrabban egyél keveset! Vigyázz magadra!
2008. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A víz miatt hnam v hnap után elmek cukorbetegség tesztre.., és jo vigyázok magamra,mostmár jobban odafigyelek. És köszi a válaszokat.
2008. aug. 19. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek még hogy a kevés kajától legyengültél egy fertőzésed van. Vagy a túl sok víz... de nem értek hozzá... Szoktad vissza magad fokozatosan a kajára. Egyél finomakat amiket nagyion szeretsz, egyél együtt másokkal. Úgy jobb.
2008. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!