Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt fogyni szeretnék...

1 év alatt fogyni szeretnék 13 kilót! Szerintetek ez reális, vagy túl sok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

reális, szerintem kitartással és akaraterővel simán lehet teljesíteni

mondjuk az sem mindegy, hogy milyen a kiinduló súlyod

2015. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014 gusztusában kezdtem 73 kg-val, most január 1 van 64 kiló! Nem koplalok nem erről van szó napi 5 szőr eszem és minden nap fél óra tornászok. Nem vagyok gyenge energikusnak érzem magam, csak attól félek ne ereszkedjen meg a bőröm ne nyúljon meg, hogy kerülhetem ezt el?
2015. jan. 1. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen reális. Szerintem még fél év alatt is teljesíthető egészséges ütemben.
2015. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen reális,amit leírtál az úgy jó lesz.En azt mondom,koplalni nem is szabad!Figyelj a kaloriabevitelre,egyél rendszeresen és semmi szemét kaja, és persze sportolj,igy menni fog.Ha szépen fokozatosan fogod magadrol leadni a zsírréteget szerintem nem fog annyira megereszkedni a bőröd.
2015. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Siman,meg elobb is , de legyel kitarto, sok sikert!:)
2015. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ket evvel ezelott 16kg-ot fogytam fel ev alatt. Es most meg szeretnek meg 10et leadni.
2015. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 kilót gyakorlatilag 13 hét alatt is le lehet adni egészségesen, koplalás, izomvesztés nélkül, az meg 3,5 hónap sincs, ha jól számolom.
2015. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!