Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnek fogyni,15kg...

Leszeretnek fogyni,15kg felesleg van rajtam, mit tegyek? Annyi fogyokurat probaltam mar es mindig visszajottek a kg, elkezdtem rubint rekazni es schobert norbitozni. Hogy egyek hogy lefogyak? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megértelek én is születésem óta fogyózom tehát 50 éve, mindent kipróbáltam, szereket porokat, teákat, masszázst,tornát, vízhajtót, hashajtót. akülföldröl hozott csodaszereket egy vagyot költöttem már ezekre.És mindehheez torna rendszeresen és alapból egészségesen főzök acsaládnak! Ami használt:Miaomei kínai masszázs:-15kg egy éve, 4kg jött vissza.Most egy zabdiétát csinálok egy hete citromdiétával kiegészítve/az enyhébb formájával/ és 2kg fogytam eddig.Gondolkodom a yamamoto klinika beültetéses fonal akupunkturáján sokan dícsérik persze az én korom miatt már óvatoan csinálom. Mivel szinte mindent próbáltam kérdezz nyugodtan.Ja és mindehhez élsportoló voltam úgyhogy nem a lustaságtól híztam.
2010. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok eszetek (kérdezőnek meg az első válaszolónak) annyi mint a tenger...


Úgy hívják a ti fogyitokat, hogy ÉLETMÓDVÁLTÁS!!!

2010. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért jöttek visssza mert ÉLETMÓDVÁLTÁS kell ahogy az egyik hozzászóló mondta..


Hiába csinálsz mindenféle sztárdiétát, meg akupunktúrát meg masszázsokat, ha utána ugyanugy élsz ahogy elötte.


De azért költs milliókat a sok hülyeségre majd megjön az eszed :D


titok: nem kell összevissza zabálni+ mozgááás , ennyi.


Nincs olyan hogy valaki nem tud lefogyni..

2010. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na ide figyelj nagy okos...ne beszelj ilyen hagnemben,a helyzet nallam az hogy most derult ki pajzsmirigy alulmukodesem van ami azt jelenti hogy a pajzsmirigyem NEM EGETI A ZSIRT....es kezelest alatt vagyok,es azert szedtem fel magamra azt a felesleges kilokat,nem a sok zabalastol!mind rakodtak ram...es erdekes hogy a csaladban nincs kover ember,es en sem voltam soha kover...ugyhogy ne beszelj ilyen hangnem te eszetlen...mert fogalmad sincs a dolgokrol!
2010. febr. 4. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi... nem mondtad, hogy beteg vagy.. az más..! Ha irtad volna akkor nem szóltam volna be.

Csak nem szeretem az olyanokat, akik 2 hét alatt -10 kilót igérő diétákat probálgatnak, ha meg nem jön össze elkeserednek.


ELNÉZÉST KÉREK akkor.

2010. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De én ezt tényleg nem értem, ha pajzsmirigy- alulműködésed van, azt talán beleírhattad volna a kérdésbe. Most hogy vársz úgy tanácsot, hogy nem adsz elég infot magadról? Aztán meg pattogsz itt, hogy nem kérsz beszólást... Jajj...
2010. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sosem akartam 2 het alatt lefogyni...tudom hogy kikellett volna irjam azt is hogy pajzsmirigy problemam van,de arrol nem nagyon szeretek beszelni,nem akarom hogy a fejembe vegyem azt hogy na most emiatt nemtudok lefogyni,habar ez nagyon is befojasolja a fogyast...de en ugy szeretnek egeszsegesen lefogyni szepen lassam,hogy a borom se logjon...nem pattogtam,csak szarul esett,hogy a masik egybol ilyen hagnemben irt...mondom egeszegesen akarok lefogyni,tobb gyumolcsot zoldseget enni...csak szuksegem van valami tanacsra,amit ha tenleg betartok akkor menni fog...2 eve hiztam ennyire meg es mostmar nagyon zavar...nem vagyok az a csunya kover,de telt igen,s nem szeretem!
2010. febr. 5. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok eddig nem tudtam írni,én is felháborodtam a hangnemen ahogy válaszoltok, ésnem is olvasátok el mit ír a másik, sok sikert a fogyáshoz és én amit írtam az legalább segítség ha olvastátok volna. sportoltam világ életemben és a 4gyerekemből is három, reform konyhát vezetek ebből kifolyólag évtizedek óta,

nekik nincs is gondjuk. Én alkatilag vagyok mindezek ellenére "nagydarab". Szóval próbáld ki: reggelire zabpehely fözve, gyümölcsökkel, tízórai: gyümölcs, ebéd:párolt husi zöldségekkel,tízórai:joghurt,vacsi:nyers zöldsaláta ha nagyon éhes vagy este akkor megint zabpehely főzve.de 6 után semmi. A zabról találsz recepteket a googlon.Semmi kenyér max teljeskiörlésű,édesség hetente egyszer hogy jutalom s legyen. Szóval ennyi és mozogj két naponta mindegy mit csak örömöt okozon.Én príma tornára járok 10 éve hetente 3szor.Sok sikert. A betegséggel csak annyit foglalkoz amennyit muszály én tavaly estem át 2mütéten és sugárkezelésen de mindent folytattam és nem hagyom eluralkodni rajtam. hajrá a jó közérzetért.

2010. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!