Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók ti mit esztek a...

Diétázók ti mit esztek a munkahelyen?

Figyelt kérdés

MIt szoktatok munkahelyre vinni kaját? Eddig én szendvicset vagy péksütit vittem, mert azt munka közben eltudom "csipegetni". Nem szoktam kimenni szünetre, és az a megoldás,h mostantól menjek ki nem fog működni,mert darabbérben vagyok,saját érdekem....

köszi előre is a válaszokat! :)

Nem a témában válaszolók hanyagoljanak!



2015. jan. 2. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Csirke + rizs zöldség. ezt szoktam vinni melóba.
2015. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rizst, kockára vágott zöldségeket, salátákat csirkével, magokkal, káposztával. Főtt tojást. Bébirépát. Egy kis mandulát, mogyorót. Én is csak munka közben tudok enni, nincs szünetem, ezeket meg lehet enni kis falatokban meló közben.

A teszkóban vannak elérhető árban olyan dobozok, amik kis rekeszekre vannak osztva, meg az aljában van egy nagyobb rész, oda szoktam tenni a rizst vagy a salátát, a felső kis rekeszekbe a zöldségeket, olajos magvakat stb. Meg viszek magammal egy műanyag villát.

2015. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én semmit se viszek a munkahelyre. A többiek mindig megsajnálnak. A fél adagok miatt sosem viszek be 600-nál több kalóriát.
2015. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor vigyél egy szendvicset. lehet kapni igazi teljes kiőrlésű kenyeret, tes-cóban szoktam venni, ilyen magokból áll össze 7 szelet van egy csomagban, és 300Ft körül van. Kicsit savanykás az íze elsőnek, de hozzá lehet szokni. Vagy veszel teljes kiőrlésű zsemlét/szénhidrát csökkentet pék árukat. Ebbe tehetsz sült csirkemell szeletet, főtt tojás szeleteket, szeletelt mozzarella sajtot és akármilyen zöldséget is. Munkába tudsz vinni pár szem mogyorót/diót, almát, mandarint, kefirt, túrót is.

Én főtt ételt viszek mindig, de nekem van egy fél órás ebéd szünetem, van étkező,mikró/hűtő, szóval nálunk ez nem gond. Azért nem írom le, hogy miket szoktam vinni, hisz neked ez tárgytalan lenne. Ha meg nem főztem(bár szoktam, de van, hogy néha-néha nincs rá időm, takarítással vagyok elfoglalva vagy akármi), akkor kínaiba szoktam venni fél adag tojásos-zöldséges rizst és valamilyen gombás-csirkemelles ragut, vagy ananászos csirke, szecsuáni csirke, wokkos kaja stb.

2015. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha délutános vagyok, akkor általában valamilyen zöldséget (előre felszeletelt répát rágcsálgatok), gyümölcsöt (almát, narancsot, mandarint). Esetleg néhány darab puffasztott rizst. Igazából azokat az ételeket, amiket otthon is fogyasztok délután, vacsorára.

Ha délelőttös vagyok, akkor teljes kiőrlésű kenyér bele saláta és csirkemellsonka, vagy előző este sütök valami gyorsan összedobható "süteményt" teljes kiőrlésű lisztből, nyírfacukorral ízesítve, tehát igyekszem diétásan, minél egészségesebben elkészíteni, vagy Jó reggelt! kekszet. Ez a reggelim, amit fél nyolc körül eszek meg. Az ebédem is beszoktam vinni, amit délben eszek meg, így itthon már nem szoktam ebédelni, de mivel nálad úgy látom ez nem megoldható, így neked ezt nem ajánlom. Mikor délelőttös vagyok, mielőtt elindulok otthonról mindig megeszek egy tál müzlit natúr joghurtba áztatva. Tehát gyakorlatilag hajnal 5-kor eszek itthon, délelőtt fél 8-kor és délben eszek a munkahelyemen.

Most ismerkedem a turmixokkal, úgyhogy azon gondolkodom, hogy délutánonként csak valamilyen turmixot viszek és azt iszogatom.

2015. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van időm megmikrózni és megenni akkor csirke+rizs+zöldség/savanyuság, ha nincs: teljes kiörlésü zsemlyébe rakok általam sütött csirke mell szeleteket és egy kis zöldséget.
2015. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Csirkemell rizs , saláta.... ezeket még imádom is :) ezek nekem "itthoni" kaját mivel melóban 90% állok, meg nagyon nagy kosz van igy ha miden falatnál kinyitnám/ becsuknám az edényt, akkor kb ugyanott lennék,mint ha kivenném a szünetet. Ezért is praktikus nekem a szendvics. A magvas kenyerekben nincsen nagyon sok kalória? (bocsi a tudatlanságomért) bár azzal tisztában vagyok,hogy nagyon laktató.

2015. jan. 3. 22:07
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es 5-ös nektek ha tudnék dupla zöldet nyomnék! :)


5-ös nem tudnál nekem esetleg írni egy kép BEVÁLT teljes kiőrlésű lisztből, nyírfacukorból készült sütit? :) meg majd kérném a turmixos tapasztalatod! ;) köszi előre is.

2015. jan. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!