Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Új év, új fogadalmak, hogyan...

Új év, új fogadalmak, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves végzős lány vagyok (168 cm, 65 kg), így nagyon sok időt nem tudok szentelni a kondizásra. A tavalyi évben minden nap 10 km-t bicajoztam minimum, többször túráztam.. Ezért elég sokat formálódott az alakom.


Sajnos a csokiknak, édességnek nem nagyon tudtam ellent mondani,napi szinten fogyasztottam azt.

Ami még problémás az az iskolában való étkezés: sajnos normális kaját nem tudok ott venni (csak péksüti, hamburgerek) Illetve sok ideje nincsen se anyának, se nekem a főzőcskézésre, így legtöbbször tésztát eszem.


Nos úgy gondolom, hogy a csokiról kéne leszoktatnom magam és a suliban kéne megváltoztatni az étkezésemet. De mit vihetnék reggelire, ebédre? (sokszor 5-ig bent vagyok)

Mit tanácsoltok?


Úgy gondolom 5-6 kg fogyás fél év alatt, hogy tartósan megmaradjon teljesíthető és nem csak egy villám diétát szeretnék!!


Mindenféle tanácsnak nagyon örülök!


2015. jan. 3. 13:52
 1/3 anonim válasza:

" De mit vihetnék reggelire, ebédre?"


Talán normális szendvicset!

2015. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is szendvics barna kenyerbol vagy teljes kiorlesu kenyerbol, koze egy szelet gepsonka, paradicsom, paprika, uborka.

FInom es meg laktato is. Vihetsz magaddal 2-3 szendvicset is, es estere parolsz magadnak halat, vagy csirkemellet, esetleg egy kis levest eszel.

Nassolni meg vigyel par szem diot(ami meg az agyat is serkenti, de nem kell tulzasba esni), esetleg alma, mandarin

2015. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok, amugy nekem is pont ezek a aranyaim 168 cm, 65 kg, es en most kezdtem el kicsit dietazni, nekem 10 kg minusz van tervben, remelem sikerul....
2015. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!