Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, és a hétvégén...

Diétázom, és a hétvégén moziba megyünk. Popcorn nélkül alig tudom elképzelni a filmet. Egy közepes adag belefér?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
A popcorn nem is hízlal.
2011. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
de hizlal mert sós olajos és vajas de ha otthon kipattogtatsz egy natúrat és azt elviszed akkor nem lesz semmi baj!!
2011. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De ba+ azért csak nem állíthat be a multiplexbe egy kis bödönkével, amiben az uzsonnáját hozta...
2011. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
elvileg nem vihetsz be nem a moziba vásárolt cuccot! télen mondjuk még könnyű, mi két literes üdítőt stb és vittünk be csak bő kabát kellett :-DDD de nyáron elég bajos!
2011. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hizlal, persze, de attól, mert diéta, néha nyugodtan lehet ilyesmit is enni. Ne őrüljetek már meg! Egyszer-kétszer belefér, sőt, nagy adagot is ehetsz, max. csak joghurtot vacsizol, vagy mozogsz utána.


Ettől nem fogod visszahízni a leadott kilókat :)

2011. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen mert aztán egy szatyorba nem tudja beletenni ami nem átlátszó, mondjuk egy nagy vászontáskába és ráteszi még a pulcsiját stb??
2011. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is diétázom, és pont mentük egyik nap moziba és irtó büszke voltam magamra mert csak egy fél literes liht kólát vettem! :D barátnőm vett popcornt abból egyszer vettem egy marékkal és bőven elég volt.
2011. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én moziban alapból nem szoktam kajálni, mert csak egy rossz beidegződés, most hogy diétázom, eszembe sem jutna.

Amúgy ha be akarsz vinni, akkor egy nagyobb táskába rakod a cuccokat. A táskádba nem nézhetnek bele.

2011. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
másfél órát nem lehet kibírni kaja nélkül??
2011. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Én holnap megyek a Másnaposok 2 című filmre és 2 liter kólat és egy bazi nagy popcornt fogok kérni!:D

Jó étvágyat magamnak!

2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!