Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt szeretnék 10...

Egy hónap alatt szeretnék 10 kg-t leadni. Lehetséges ez úgy, hogy tartós is maradjon?

Figyelt kérdés

Szerintem heti 2 kg nem olyan veszélyes, és nem koplalással szeretném ezt elérni, hanem aktív sporttal, cukor-, zsír- és lisztmentes étrenddel.

a bőröm nem fog megnyúlni? Vagy mit tehetek ez ellen? Szauna és feszesítő testápoló? Mit aj



2014. júl. 31. 15:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*Mit ajánlotok?

Elnézést, lemaradt a vége.

2014. júl. 31. 15:41
 2/13 anonim ***** válasza:
en fel ev alatt adtam le 15-ot nagy nehezen, es meg igy is megnyult a borom. egy honap alatt 10 kilo az lehetetlennek hangzik, hogy oszintek legyunk. egy het alatt fel-egy kilo fogyasnak mar orultem, es volt hogy egy honapig stagnalt a sulyom, bar igaz, hogy nem adtam bele minden eromet ebbe a fogyos dologba.. pl sportolni csak suliban, tesioran sportoltam
2014. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jesszus! Eddig hol voltál? Tegnap este vetted észre, hogy van felesleged, amitől meg kell szabadulni? Vagy tegnap még nem is volt?


A nagyon hirtelen nagyon nagy fogyás mentális problémákat okozhat. Nyilván le lehet fogyni ennyit, ha egyáltalán nem eszel mondjuk egy zsemlénél többet egy nap, nem iszol azaz hagyod magad kiszáradni, és mellette minden nap az összeesésig edzel.


Szóval nyilván megoldható, azonban csak belebetegszel, semmi más hatása nem lesz. Ahogy elkezdesz regenerálódni, felépülni a hirtelen súlyvesztésből, rögtön visszamennek a kilók.


Amúgy nem hiszem hogy ezt meg fogod tudni oldani, hiszen ha enni akarsz mellette, akkor a súlyod nem igen fog változni az edzés miatt egy ideig, mert ahogy izmosodsz, talán még többet is fog mutatni a mérleg. Legalábbis nálam így volt. Hosszútávra jó az amit írsz, de egy hónap alatt inkább felelőtlenség.

2014. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a hülyeséget, nem fog összejönni, ez teljesen biztos. 2 és fél hónap az már egy reális cél, egy átkozottul jó diétával és edzéstervvel összejön. Egészségesen szép bőrrel és formával.
2014. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom hogy töltsd le:

“Amit a zsírégetésről tudnod kell”

2014. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tul gyors.


Lehetseges persze, de par honap mulva vissza fog jonni, ha nincs szerencsed akkor meg tobb mint amennyi lement.


Fel kg / het az egeszseges sebesseg, tehat 2 kg-t havonta kene leadnod nem hetente ahhoz hogy aztan az realisan ugy is maradjon.

2014. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt nem lehet 10 kilót lefogyni. Az első héten lemehet 2-3 hirtelen, de az is csak azért, mert a beleidből kiürül a sok lerakódott cucc. Utána az ütem lecsökken heti fél kilóra.

Ha aktívan akarsz sportolni, akkor meg ne a mérlegre állj rá, hanem a centit vedd elő, mert a sporttal izmosodni fogsz, az izom meg sokkal nehezebb a zsírnál.

2014. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég egyértelműen kiderült, hogy ez nem jó ötlet. Azért voltam ennyire magabiztos ezzel a havi 10 kilóval, mert tavaly volt egy nagyon stresszes hónapom amikor leadtam 8 kilót (stressz, sport, kihagyott étkezések időhiány miatt) szóval azt gondoltam, ha tudatos leszek akkor méginkább menni fog. Igazából nem vagyok kövér, de én alapvetően elég vékony vagyok, és nem érzem így jól magam, és azt vettem észre, hogy az állóképességem is sokat romlott. Ezen szeretnék változtatni, és mivel szeptemberben kezdődik a suli, és ezzel együtt a hajtás és a tanulás, már nem lesz időm ennyire odafigyelni magamra.
2014. júl. 31. 17:22
 9/13 A kérdező kommentje:
A #3-nak azt üzenem, hogy ez nem egy hirtelen döntés volt, hanem már régóta szerettem volna elkezdeni, de a körülmények csak mostanra lettek megfelelőek!:) Nem vagyok kétségbe esve, nincs bajom magammal, csak szeretnék még többet kihozni magamból.
2014. júl. 31. 17:28
 10/13 Skorpió87 válasza:
Milyen magas és hány kiló vagy? Feleslegesen ne fogyj és egy hónap alatt 10kg-t képtelenség leadni. Tönkreteszed a szervezeted és igen, a bőrödnek is ártasz vele ! Szép fokozatosan érdemes. Megfelelő táplálkozás, kontrollált sport.
2014. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!