Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mit kell tenni ilyen...

LÁNYOK! Mit kell tenni ilyen esetben? 16/L

Figyelt kérdés
A mellem egyáltalán nem feszes, CSAK akkor van szép, kerek formája, ha push-up melltartót hordok:( mit tudnék tenni, hogy minél hamarabb "megkerrekedjen" és ne lógjon? milyen gyakorlatok léteznek, ami segíthet nekem? vagy valami..

2015. jan. 5. 01:18
 1/9 anonim válasza:

én ugyan nem próbáltam őket,de kifogom mennyire hatékony,mert egyáltalán nem vagyok edzett típus,de a melleim hatalmasak és nekemis tizenéves korom óta "lóg"


[link]


[link]

2015. jan. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mellizmot lehet erősíteni elvileg, de ennek csak minimális hatása van a női mellekre. Hiszen izmosodni még férfiaknál is évek kérdése, és olyan nagy változás.. még férfiaknál sincs (de, nagyon komoly testépítés mellett azért van).


Opsz, nem vagyok lány. Na mondjuk, valószínűleg nem érdemes ennyit foglalkozni azzal, speciel éppen milyen a melled. Ez az, amin olyan nagyon sokat nem tudsz változtatni (nem mintha amúgy kellene).

2015. jan. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egyeske, szép lehetsz azokkal a dinnyékkel!:)

Tudnám imádni...:P

2015. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Mellet szalagok tartják, amik nem edzhetők, ez van.
2015. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kínai qigong gyakorlatok, taoisták nyújtások pont a szalagokat erősítik.
2015. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Genetika, én is ilyen típus vagyok, és a felmenőim is. De már elfogadtam, és a párom imádja őket. :)
2015. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért tudnak problémázni a nők.


Mintha az lenne a helyzet, hogy a nőknek kell várniuk hogy találjanak valakit, akinek végre bejönnek, tetszenek.


Holott ez teljes baromság, egy csajnak (mindegy mekkora melle van, vékony-teltebb, szinte egészen mindegy!) elég csak felvennie a szemkontaktust a körülötte lévő férfiakkal... AKÁRHOL, és már aznap találhatna embert aki megdugná, járna vele, talán feleségül is venné (ahhoz lehet több napig is keresgélni kéne, na).


Tehát a nőknek a külsejükön parázni a legnagyobb népbutító média hazugság (ez így értelmetlen lett, tehát a média ülteti el ezt a baromságot a nők fejébe).


Egy nőnek nem a melleivel kell foglalkoznia, hanem azon, hogy egy picit legalább edzett legyen és ha nem bírja a szénhidrátokat, pajzsmirigy problémája lesz a gluténtól, akkor egyszerűen ne egye és ne hízzon tehénné. Ennyire kell kb. a nőknek odafigyelniük.

2015. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez genetika. Ha neked nagy mellbimbós lefele néző melled van az ellen nem tehetsz semmit
2015. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így érted a kerek mellet:

[link]


Ez az implantátum kerek.

2015. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!