Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek is stagnál/enyhén...

Nektek is stagnál/enyhén emelkedik a súlyotok, mikor meg van a havibaj?

Figyelt kérdés
Számolom, számolom a kalóriákat, mozgok, de csak nem megy lefele a súlyom már 3 napja, 2 napja megjött. Más is így van ezzel? Ha igen, miért? Vizet tart vissza a szervezet, vagy mi?
2015. jan. 6. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:

3 napja mégis milyen súlyodnak kellett volna lemennie?


Nyilván már utána olvastál, mint MINDEN nő akinek menzesze van, hogy ilyenkor vizet tarthat vissza a testetek, aminek bizony tömege is van, dá.

2015. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj, kedves első, kösz a választ, de mondjuk lehetnél udvariasabb, milyen stílus ez? :/ De én is tudom, hogy vizet tart(hat) vissza, de ezt idáig még magamon nem tapasztaltam - nem vettem észre. Folyamatosan napi 1500-1600 kcal-t eszem, 3 nap alatt általában mozdul - lefele.
2015. jan. 6. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
én onnan tudom, hogy meg fog jönni, hogy egyik napról a másikra akár 2 kilóval is nehezebb vagyok.
2015. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, minden nőnek. A vízvisszatartás és pl. nálam a puffadás miatt. A havi előtti héten és a havi első két napján felfújódik a hasam. De emellett azért azt hozzátenném, hogy 3 nap alatt csodát sem kell várni, még havi nélkül sem.
2015. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 nap alatt semmi se történik... a fogyókúra nem két perc. Ne várj csodát 3 naptól, de 2 héttől se.
2015. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Soríí.


Mi volt a gond a stílusommal? Nem köszöntem, dee.. most köszönök, szia, elnézést és szép estét :)

2015. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó és Első! Így utólag visszanézve semmi, írjuk a tomboló hormonok számlájára:) Én is elnézést kérek.

Többiek: csodát nem várok, de 3 nap alatt nekem szokott lemenni 2-300 gramm. Tudom nem ajánlott, de én méredzkedem minden reggel.

2015. jan. 6. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagy tisztelője vagyok a női nemnek, főleg azoknak a nőknek akik képesek ilyen 'önkritikát' leírni O:)

Nyilván semmi gond nincs az én részemről sem.


Sok sikert! :)

2015. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-300 gramm egy kakalással lemegy, egy evéssel felmegy. Nem kell ilyen mániákusan nézni a grammokat. Felesleges.
2015. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!