Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben mennyire...

Fogyókúra közben mennyire lehet kontrollálni az izomvesztést? Ha százalékosan emelkedik közben az izomtömegem az jó?

Figyelt kérdés
Az izomtömegem csökkent, de a zsírtömeg többet, izomszázalék nőtt, zsírszázalék csökkent... most akkor ez jó, vagy lehetne úgy fogyni hogy egyáltalán ne csökkenjen az izomtömeg? Most az izom%-om 47.2, a zsír%-om 12.5.
2013. szept. 22. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Most az izom%-om 47.2, a zsír%-om 12.5."

ha tényleg ilyen adataid vannak, akkor minek fogyókúráznál?

2013. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első.


Férfiaknál a 12,5 % női szemmel a "mindjárt elalélok"-kategória, ennél kisebb már túl szálkás.


Nőknél pedig a 12,5 % - a "már meghaltam és a koporsóban fekszek"-kategória, ugyanis az esszenciális zsírszázalék kb. ennyi. Ez alatt meddőség, súlyos egészségügyi problémák várnak a "páciensre".


[link]

2013. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam, a fogyókúra már megvolt, csak azon tanakodom jól csináltam-e... most már csak súlyt próbálok tartani, illetve gondolkodok pár kiló visszaszedésén, persze inkább izom lenne praktikus;
2013. szept. 22. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
kép? mert ilyen adatokkal már évek óta test.építéssel kellene foglalkozz, nem a fogyókúrával
2013. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Májusban még 42.5 volt az izom%, és 22.7 a zsír%, csak azóta ment le mindkettő, szerencsére a zsír jobban.

Csak azt írják mindenhol hogy jajj izomvesztés stb. de mégis arányaiban mennyi a normális egy fogyókúránál zsír/izom arányban? Gondolom akármennyi fehérjét is eszik valaki, azért csak megy le az izomból is, hiszen a fehérjét is el tudja égetni a szervezet a CH helyett ha nincs más... erre vonatkozna a kérdés.

2013. szept. 24. 04:54
 6/7 anonim ***** válasza:
dobj már egy képet, mert nem nagyon tudlak elképzelni ilyen izommennyiséggel
2013. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szégyenlős vagyok :P Különben nem áll jól, mert bár az arányok tutik, a bmi-m 20 alatt, szóval nem duzzadnak az izmok annyira, csak kilátszanak :)
2013. szept. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!