Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára ez jó? , egy puffasz...

Vacsorára ez jó? , egy puffasztott rizs egy szelet sonkával paradicsommal

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó de egy picit lehet több is pl: teljes kiörlésű kenyér sonkával paradicsommal...vagy ehetsz több puff.búzát is mert az ne hízlal...aztán ehetsz még gyümölcsöt is....a tévhittel ellentéttben nem hízlal mert gyümölcs cukor van benne ami nem rakódik le...!!!
2010. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D aztis ettem két narancsot. egyébként egy pufi rizzsel bőven jóllakok :D
2010. febr. 5. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, viszont kevés. Ha nem voltál éhes, akkor mondjuk tökéletes. De éhezni nem szabad. Én tegnap 7 szeletet ettem meg vacsira tarjával :D na persze ez sem követendő példa.
2010. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most ezt direkt leírod, hogy mártírkodj...
2010. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki mártírkodik?:O



Amúgy 7 szelet belém se férne :D

2010. febr. 5. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló amit írt, az egy iszonyú nagy baromság.

Mindennek az ellenkezője igaz.

Este ne egyél SEMMILYEN szénhidrátot, ha fogyni akarsz (kivéve zöldség, az mehet mert magas rosttartalmú)

Gyümölcs TILOS, bár nem csak fruktóz a cukortartalmát tekintve, de a fruktóz a létező legrosszabb cukorfajta.

(gyümölcscukor)

Csak a máj képes eltárolni, annak kapacítása viszont elég korlátozott. De míg a többi szénhidrát az izmokba képes betöltődni glikogén formályában, addig a fruktózból a fel nem használt mennyiség zsírrá alakul és úgy raktározódik el.

Az agy és az idegrendszer napi 50 gramm körüli fruktózt képes felhasználni, a többiből zsír lesz.

(és még ez is csak üres szénhidrátraktárak esetén igaz, tehát reggel, vagy edzés után közvetlenül)


Vacsorára egyél túrót, tojást, húst zöldséggel....és ne hallgass a tudatlanokra!

2010. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az előző válaszadó egy s.eggfej :) bunkóbban elő sem adhattad volna magad.

igen jó vacsorára. De sztem próbálkozz meg a natúrjoghurttal is. vagy paradicsomsalátával. vagy répával... na mondjuk az magában undorító.

2010. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Előző nagyokos !


Én voltam, akit le-s.eggfejeztél!

Te neked nem a válaszom stílusával kellene foglalkoznod, mert én nem jópofizás céljából írtam.

Hidd el, senkinél sem akarok "bevágódni", a nyálas bájolgás sem az én asztalom.

Amit írtam, az úgy van, ahogy írtam....ha esetleg lekezelőnek tűnt, az csak azért van, mert a munkámból kifolyólag nap mint nap el kell magyaráznom az embereknek ezeket a számomra teljesen alapvető dolgokat.

Nos ez egy kicsit egysíkú egy idő után, így, -bár a klienseimmel általában türelmes és illedelmes vagyok, de itt az oldalon ez sajnos nem mindíg sikerül.

Remélem elnézed ezt nekem

:-)


Különben is: "ajándék jótanácsnak ne nézd a stílusát"

régi magyar közmondás.


u.i:

valószínűleg egy mukkot nem értettél meg abból amit írtam, azért kötsz bele a "stílusomba".

Tanulj, az bármikor jól jöhet!

:-)

2010. febr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesszus minek írsz ide ha nem tudsz normális stílusban fogalmazni...? Senki nem kért arra hogy még strapáld az amúgy is meggyötört idegeidet. Amúgy meg hiszed vagy sem, már eleget művelődtem az ilyen "profiktól" mint Te ezen az oldalon, akik szerint már tényleg csak a levegő meg a víz nem hízlal.
2010. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!