Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 kg-t szeretnék fogyni,...

Cynical kérdése:

3-4 kg-t szeretnék fogyni, szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak, hogy tisztázzuk: Nem másoknak szeretnék megfelelni ezzel, hanem saját magamnak, ami nem könnyű. Belenézek a tükörbe és nem tetszik, amit látok. Ezen szeretnék változtatni!

Legfőképp hasról, és combról szeretnék fogyni. Igen, igen, tudom, hogy helyi fogyás nem létezik. Tudnátok tornagyakorlatokat mondani, ami legjobban ezeket a testrészeket dolgoztatja?

Jelenleg 56 kg vagyok és 168-170 cm.


2015. jan. 9. 15:17
 1/6 anonim válasza:

Szia sok mozgás (pl.:futás,torna,úszás...)

és a napi 5-szöri étkezés is fontos csak figyelj rá, hogy ne nagyon sokat egyél.

Sok sikert!

2015. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ehhez a magassághoz a testsúlyod tökéletes. Ha nem vagy magaddal megelégedve ne fogyni akarj mert akkor már úgy fogsz kinézni mint egy pálcika :D Inkább hanyagold az édességet, és járj el futni.
2015. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gugugaga12 válasza:
Úgy sem foksz lefogyni gyogyi
2015. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

gugugaga12!

Neked nem inkább nyelvtan órán lenne a helyed?

A többieknek köszönöm a válaszokat!

Kedves második kérdező! Egyáltalán nem eszem édességet. :)

Ez a napi ötszöri evés dolog tényleg beválik?

2015. jan. 9. 17:34
 5/6 anonim válasza:

szia:)

ahogy a második is írta,a te magasságodhoz az a testsúly elfogadható,én örülnék,ha ennyi lennék,de sajnos én 10 kg-val több vagyok,és csak 60ra szeretnék fogyni,nem 50-55re

2015. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó! :)

Én szurkolok neked, hogy sikerüljön 60 kg-ra lefogynod.

Csak higgy magadban.

Én 60 kg-ról indultam 1-1,5 hónapja, de 56-nál valamiért megálltam:D

Menni fog!

2015. jan. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!