Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy...

Hogyan tudom elérni, hogy amit megeszek ne rakódjon le zsír ként hanem kiürüljön széklet ként?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez elég egyszerű válasz, csinálhatná mindenki, aki kövér: mert ez a módszer tényleg hatásos - Mielőtt megeszed az ételt, inkább ne edd meg. Így nem fogsz hízni tőle.
2015. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Első, kár hogy nem tudok két zöld pacsit adni:D

Ha nem eszel többet mint amit elhasználsz nem fog lerakódni zsírként..

2015. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Eros hashajtoval...
2015. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elfogyasztott táplálék előbb megemésztődik és felszívódik, minthogy az utóbélbe kerülne, ahol kialakul a széklet, tehát, amiről te beszélsz, annak nincs sok értelme. Egyedül az élelmi rostok távoznak széklettel, azokat ugyanis nem tudjuk megemészteni, de a testünk ilyen kis szemétláda: az elfogyasztott tápanyag felszívódik. Ha szükséged van rá, rendeltetés szerűen felhasználódik, ha többletkalóriát viszel, az meg elraktározódik a zsírszövetben.
2015. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lipton. ***** válasza:
Valamilyen edzéssel elkell égetni.
2015. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 manó1235 ***** válasza:
Ehetsz de akkor mozogj is.Mozgás nélkül nincs fogyás. Ezt nem bírja megérteni sok "fogyni vágyó ember". Nincs csoda tabletta, és olyan sem amit leírtál.
2015. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jan. 10. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű!Vegyél szűztea kapszulat!Garantáltan kitakarit!Én 30 kilót fogytam vele,néha most is csinálok egy hét kúrát!
2015. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És a szűztea kapszula valóban jó?
2015. jan. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!