Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy futópadot,...

Szeretnék venni egy futópadot, otthoni használatra. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nem kell olyan "hűű-de-professzionális" masinának lennie, de azért jó minőségű, strapabíró gépet szeretnék, ami nem megy tönkre szinte azonnal, amint az ember elkezdi használni.

Jó lenne, ha több sebességi fokozatot is ismerne, és - bár nem feltétel, de - előnyt jelentene, ha esetleg lehetne állítani rajta magasságot is, hogy később akár emelkedőn is kocoghassak.


Sajnos az a helyzet, hogy nem értek a gépekhez, ezért szeretnék tanácsot kérni itt a tapasztaltabbaktól. Milyet érdemes venni? Melyik futópad éri meg szerintetek ár-érték arány szerint a leginkább? Ti mit ajánlanátok?


Előre is köszönöm!



2015. jan. 11. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, otthon felszerelés nélkül is jobb edzést tudsz csinálni. A futás az csak kiegészítő edzés, jobb lehetőség híján. De igazából van jobb lehetőség, mert kocogás helyett lehetne erősíteni.
2015. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, de én kocogni szeretnék, nem pedig erősíteni. :D A kérdés továbbra is adott, futópadot szeretnék venni, csak nem tudom, hogy milyet.
2015. jan. 11. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy mechanikus futópadom van. Márkája sincs igazából. A sebességet én lövöm be magamnak, mivel csak akkor megy, ha én futok, tehát nem motor hajtja. Magasságot lehet rajta állítani. Igazából jobban szeretem, mint az elektromosat. Nem nagyon lehet rajta lazsálni.

Nem tudom, hogy használtban, vagy újban gondolkodsz-e, de ha használtban, akkor a legfontosabb a gumiszalag állapota, hogy mennyire van széttaposva, esetleg megnyúlva.

2015. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Attól függ mennyit szánsz rá. Nekem everlast van. Elektromos. Nagyon szeretem. Legjobb ha elmèsz és kipróbàlsz párat.
2015. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!