Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem diétás ételeket...

Tudnátok nekem diétás ételeket írni?

Figyelt kérdés
Mert 10 kilót szeretnék leadni nyárra és arra vagyok kíváncsi hogy mit egyek (amúgy 13 éves fiú vagyok 174cm 83 kiló)

2015. jan. 11. 19:58
 1/1 Loresz Malcsi válasza:

Szia:)

Hat az első es legfontosabb, hogy rengeteg zöldséget kell enni. Minden etkezesedben legyen legalább egy kis zöldség (kivéve a reggelinél, ott nem muszáj)

A másik az, hogy gyümölcsöt nem kell túlzásba vinni, ugyanis tévhit h a gyumolcs fogyókúrás, mert nem.

Kerüld a cukros dolgokat, rengeteg vizet igyál (vagy zöld teát ugyanis az nagyon egészséges mert pörgeti az anyagcserét es elengedhetetlen a diétahoz. Ha lehet akkor ne filtereset vegyél, hanem szalasat es természetesen cukor nélkül idd, de Citromot tegyel bele, es egy kis mézet vagy édesítőt ha muszáj:/)

Egyébként csinálj nouw blogot es kövess be!:) akkor tudok neked akar személyre szabott étrendet készíteni.:D

2015. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!