Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyòkúra? Diéta? Hogyan...

Fogyòkúra? Diéta? Hogyan adjak le

Figyelt kérdés

Sziasztok még elég fiatal vagyok és viszonylag kisebb a kelleténél ezért félek hogy nem fogok màr olyan sokat nöni ezért nem fogom ugy mond kinöni a súlyfelesleget

Nem vagyok 100 kilos de azért nem is olyan szép az alakom tehát ha lehet egy kicsit változtatnék rajta mert egyszerüen nem érzen igy jól magam...legfökébba combom az ami vastagab

Sokszor próbálkoztam láb tornákkal de kb 1 hónapig birtam mert mindig közbe jött valami tanulás stb. Van valami diéta esetleg más ötletetek??:/ nem akarom kemény diétára fogni magam mert még elég fiatal vagyok nem beszélve arrol hogy azt kell ennem amit a szüleim föznek. Segitsetek mind1 mit csak valamit:0:(:)



2015. jan. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétumok nélkül nehéz bármit is mondani, persze jogos a félelmed, hogyha kiderül a korod akkor sokan jönnének és leoltanának, hogy ilyen fiatalon minek...


Nem tornázni kell hanem sportolni (helyi zsírégetés nincs, ha combról akarsz fogyni akkor nem lábtorna kell hanem általános fogyás, lábtornával csak a lábad izmait erősíted, akár ellentétes hatást is kiválthatsz: izmosabb láb+kevés fogyás= vastagabb láb)


Kerüld a szénhidrátokat (cukor, liszt), helyette több zöldség, rizs köretnek. Ha nem vagy éhes ne egyél (ha evés közben múlik el az éhség, akkor sem kell tovább enni.).

Kevesebb zsír (olajban sült dolgok, zsíros húsok)

Nem tudom mennyire vagy fiatal, ezért elmondom, a másik oldalról is, hogy koplalni/éhezni nem kell mert akkor tényleg esélyed sem lesz nőni, egyél ha éhes vagy és mindig igyál eleget (nagyon könnyű összekeverni a szomjúságot és az éhséget) persze nem cukrozott üdítőket.

2015. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen tudom ezért nem is irtam le a korom és nem is akarok koplalni ezért kértem tanácsot

Akkor meg probálok oda figyelni mit mikor eszek és van valamilyen sport ami bem kerül sok idöbe vagy 1szwr 1 héten kell csinálni? Mert mint emlitettem nem mindig van idöm hozzá:/..

2015. jan. 12. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!