Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebb, mint fél év alatt...

Kevesebb, mint fél év alatt szeretnék min.20 kilótól megszabadulni, mit tegyek ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem heti 3-szor mozgok (1-1,5 órát) és sokat gyalogolok. Nem viszem túlzásba se a csoki, se a süti, se a gyorskaja evést, persze néha-néha megengedem magamnak, de szerintem ennek nem kellene nagyobb jelentőségének lennie. Talán egy kicsit össze-vissza eszem (változó időpontokban), de viszonylag egészségesen és mostanában többet teázom is. Viszont kicsit felszeretném gyorsítani a fogyásom, várom az ötleteiteket!

2014. okt. 5. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem kevesebb, mint fél év alatt nehezen menne. Egy év alatt reális cél lehet, de már fél évnél is szemmel látható a változás (10 kg kb). Szervezetnek se a legjobb hirtelen ekkora változás. Meg kellene tervezni egy étrendet, ami mellett mozogsz. Napi 3-4 kisebb adag mehet. Találsz bőven infót, súlyodhoz mi az ideális mennyiség.
2014. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap alatt sikerült 20 kilótól megszabadulnom. Leírom mit csináltam és csinálok jelenleg is. Először is heti 6-7-szer mozgok napi minimum 1 órát, hétvégén ez 2-3 is szokott lenni. Nem eszek semmi cukrot, csokit, meg ilyeneket. Nem, még néha sem. Bár bevallom, amióta csinálom a diétát nem is kívánom. Semmi olyan szénhidrátot nem eszek, mint kenyér, tészta, rizs, vagy akár a zabpehely. Nekem ugyanis ahányszor próbálkoztam ezekkel, a szervezetem leállt a fogyással. Amit megengedek az a gyümölcs, de az is nagyon kevés. Maximum egy almát vagy egy kis áfonyát eszek naponta, de azt se mindig. Amit eszek azok zöldségek(saláta, káposzta, paradicsom, brokkoli), de abból is kerülöm a krumplit és a kukoricát a magas ch tartalmuk miatt. Plusz eszek csirkét, halat, joghurtot, sajtot, és sovány sonkát. Napi 4-5-ször eszek. Este 6 után már nem eszek semmit. Tudom, hogy elég drasztikusan hangzik a módszerem, de egyrészt nagyon hatásos, másrészt kifejezetten energikus is vagyok emellett az életmód mellett. Sok sikert!
2014. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, gratulálok! 4 hónap alatt ilyen eredményt elérni nagy szó! Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! :)
2014. okt. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!