Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára párolt zöldségek...

Vacsorára párolt zöldségek plusz tojás mehet?

Figyelt kérdés
Egy vagy két tükörtojás? Olivaolajon vagy kókuszzsíron készítsem el? Kókuszsírból mennyit kell felhasználni kb?

2015. jan. 13. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

1. mehet, a zöldségek és a tojás is alacsony inzulinválaszt kiváltó élelmiszerek.


2. Minimum 2 tojás. 1 tojást a csivavák esznek és a pockok, nem az ember méretű élőlények.


3. Amelyiknek a zsírsav összetételét preferálod. Én kókuszzsírpárti vagyok, mert nem szeretnék sok telítetlen zsírsavat fogyasztani, főleg nem omega6 túlsúllyal. Mondjuk már kissé elegem van a túlzott odafigyelésből, így bevallom nem is tudom milyen az oliva olaj omega3 : omega6 zsírsav aránya, de nem is érdekel már őszintén.. én speciel nem nagyon eszem, főleg nem hevítve.


4. én napi 100-150 g zsírt meg szoktam enni. Fogyáshoz 1500 kcal körüli kalória bevitel elég lehet (kb. általánosítva, nyilván lehet 2000 körüli is) ehhez elég kevesebb zsír. Nekem sport mellé, súlytartás mellé megy a nagyobb mennyiség, így nálam a tükörtojás úszik a kókuszzsíron :)

2015. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jöhet!
2015. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!