Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek / csináltok, ha...

Mit esztek / csináltok, ha rátok jön a nassolhatnék?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy probléma miatt elég könnyen jönnek rám a plusz kilók, bármennyire próbálok odafigyelni magamra a hétköznapokban is. Ezért ha úgy érzem túl sok rajtam a felesleg, elkezdek diétázni, többet mozogni. Ezekkel nincs is nagy problémám, viszont a nassolást nagyon nehezemre esik elhagyni. Nem vagyok édesszájú, így a csoki, sütemények, stb., nem jelent nagy kísértést, viszont a sós ropogtatni valók annál inkább.

Van valami, amivel ezt csökkenteni tudnám? Ti mit esztek vagy csináltok ilyenkor?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2015. jan. 14. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van itthon ropim,két-három szálat elrágcsálok.
2015. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inni 1-2 pohár vizet, lehet hogy a dehitratáltságot érzékelés ugy, hogy "valami kellene, de mi?!..." Ha mas nem, es utánna is nassolsz, legalább "kevesebb fér " :)
2015. jan. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzékelés = érzékeled . Telefon. Hülye autocorrect.
2015. jan. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy probléma nem szűnt meg gluténmentes étrenddel?


Én most tojássárga porból fogok krémeket kikeverni eritrittel! :D


Lehet ízesítem majd mással is, ez a terv :)

2015. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökmag, mandula, tepertő.
2015. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Étvágycsökkentő minek????
2015. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en etvagycsokkentpvel fogytam, a meizitanggal, hatott, eleg sokat le tudtam adni..
2015. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ilyenkor mindig almát eszem vagy egy joghurtot bár elég ritkán érzem ezt a 'nassolhatnék' érzést miután a meizitangot szedem:)
2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!