Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagy hiba?

Szerintetek ez nagy hiba?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és most a karácsonyi ebédek miatt nagyobb az étvágyam. visszaszedtem 1-2 kg-t. Számomra gyorsan meglátszik a változás. Régebben könnyebben is mozogtam(az ünnepek előtt), most meg mintha nehezebb lenne az edzés... 50 kg vagyok így.

1. Van, hogy nagyon elfáradok ezért lepihenek 1-2 percet, az gátolja az edzés hatását?

2. Reggelire mit ajánlotok? Hiszen húst, és zöldséget jobban szeretek ebédre enni...néha becsúszik krumpli/rízs. Reggelire jó a tojás egy kevés kenyérrel?

3. Ebédkor néha megkívánok egy kis édességet. Egy csoki szelet sokat ront a hatáson?



2015. jan. 16. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Óriási!
2015. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlok kenyeret és csokit.


A tojás az hús, csak még nem alakult ki az izomszövet, hanem úgymond ott van benne, de ugyan azok az esszenciális aminosavak - és a többi hasznos tápanyag- alkotják.


Ha jó nő vagy, akkor 1-2 kiló hízás-fogyás nem számít (ugyan úgy jó nő maradsz), csak ne folyamatosan, hónapról hónapra legyen ez a hízás, hanem az alapsúlyodhoz képest.

2015. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!