Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel mennyit lehet 1 hónapon...

Ezzel mennyit lehet 1 hónapon belül elérni?

Figyelt kérdés
Hetente 2 naponta sportolok. Háromnegyed-1 óra edzés itthon (hasprés, felülés, fekvőtámasz és ehhez hasonlóak.) utána eljárok fél-háromnegyed órát futni (kb. 1,5-2 km), vizet iszok csak. Letettem a kóláról és a cukros üdítőkről, kevesebbet eszek, de nem tértem át másik étrendre, tehát rendesen étkezem, persze egészségesebben, és heti 2-3x egy órát kondizok.
2015. jan. 17. 13:58
 1/2 anonim válasza:

Attól függ, hány kilós vagy, mennyit eszel, stb. "Hetente 2 naponta" ezt nem tudom, hogy érted, egy héten 2 napot, vagy minden második nap (egy héten 3-4 napot)?

"utána eljárok fél-háromnegyed órát futni (kb. 1,5-2 km)" - na ezt végképp nem értem. Ha fél órát futsz az még nagyon lassú tempóval is 4-5 km, 1,5-2 km fél óra alatt még sétának is lassú lenne.

2015. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ mi a célod. Ezzel egetrengető változást nem fogsz elérni, arról ne álmondj. Ha alakformálás a cél és a fogyás, akkor csalódott leszel. Oda kemény étrend kell, és rendes edzésterv. Az semmi, hogy kevesebbet és "egészségesebben" eszel.. Mi emberek képesek vagyunk elhinni, hogy egészségesebben táplálkozunk még akkor is ha szó sincs róla. Pl ha egész nap hamburgert eszel és megeszel mellette a nap folyamán egy tál salátát akkor máris azt hiszed, hogy egészséges vagy. (ez most szélsőseg példa, de csak azért hogy lásd miről beszélek) :)
2015. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!