Fogyás szempontjából melyik jobb, az erősítő gyakorlatok, vagy az ugrálós tornák?
158cm és 60 kg vagyok, szeretnék lefogyni, és elkezdtem itthon tornázni.
Norbi duci tréningjét csináltam a héten, de az inkább ugrálós, és arra gondoltam kellene azért erősítő gyakorlat is , nem?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
30w gitár mellé kellene, árban ugyannannyi mindkettő
Van egy Titan 600W-os 4 csatornás erősítőm. 300W elsőket hajtja, második 300W pedig a mélyládát. Hidalni is lehet, akkor 1x300 vagy két utasban akkor 2x150. Lenne két 40 cm-es SAL SR4050 180W-os 8 Ohmos hangszóróm. Egyet egy csatornára, vagy hidalva kössem be...
Ha bármilyen mellizom erősítő gyakorlatot végzek (fekvőtámasz, fekvenyomás stb..) a jobb könyököm környékén fájdalmat érzek. Megkérdeztem apám, akinek ebben sokkal több rutinja volt, azt mondta, hogy a tricepsznek ott van valamilyen letapadása és erősödik. Hogy lehet...
akusztikus gitárhoz
Több helyen olvastam, hogy kardió előtt kell a fehérje, nem utána. Hogy jobb?
Meg a NORDMENDE MEKKORA TELJEESÍTMÉNYEL RENDELKEZIK?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




