Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Javasolnátok...

Fogyni szeretnék! Javasolnátok hogy miket ehetek?

Figyelt kérdés
Pl:gyümölcs saláta,franciasaláta?Váro még hogy milyen kajákat javasoltok reggelire,uzsonnára,ebédre,tízóraira,és vacsira
2010. febr. 7. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

semmi kenyér, péksütemény! korpás keksz, győri zabfalatok, gyümölcs-zöldség, ha rádjön a "nasi" akkor almát kockázz fel, mézzel öntsd le. nekem a turmixok is bejöttek: fagyasztott vagy friss, esetleg konzerv gyümölcsök (eper, ananász) tejjel, édeskével vagy mézzel összeturmixolva. laktató, de nem hízlal.

vacsira párizsi, sajttal. de semmi kenyér! ha szereted a túrót, akkor folyékony édeskével, mazsival, reszelt citromhéjjal összekeverve kiváló édességpótló! és semmi zsírban-olajban sült cucc (bundás kenyér, rántott dolgok) én 20 kilót dobtam le így, és nem tornáztam, mozogtam, csak amennyit muszáj volt (busz után futni, munkahelyemen mászkálni) de mozgással még tovább fokozhatod.

a lényeg a fokozatosság. hirtelen ne akarj lefogyni mert ha tök koplalsz, akkor szédülni fogsz, rosszul leszel, és a kilók duplán jönnek vissza. írd fel egy papírra hogy melyik nap mit ettél. semmi csoki, édesség. és ne méredzkedj mindennap, csak hetente 1 alkalommal, ugyanazon a napon. nekem az is segített, hogy kitettem egy csinos, vékony nőci képét a hűtőre (természetesen miniszoknyában) és ahányszor "bűnözni" akartam, rápillantottam, és sóhajtottam: édes istenem, ha most megint eszek, sose leszek olyan, mint ez a nőci....és olyan lettem, nyáron csak úgy villogtam a szuperminimben....remélem hasznos tanács, nekem nagyon bejött! sok sikert!!

2010. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém:minden reggel zabpehely főzve majd gyümölcs rákarikázva,tízórai:gyümölcs, ebéd Vmilyen husi+saláta+egy szelet rozskenyér vagy teljeskiőrlésü,uzsonna:joghurt magvakkal, vacsi:saláta+husi vagy felvágott, vagy zabkása pár szem mazsolával fahéjjal. Semmi cukor max pici méz édesítőszer tilos hízlalnak és baromira egészségtelen,3liter víz, vagy zöldtea,és mozgás hetente 3szor legalább.Fözelékek is jók de ne rántással, ésa levesek dícséretéről se feledkezzünk el de diétásan ezt is.Rengeteg receptettelálsz a mindmegette.hu oldalon.
2010. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!