Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzalmas ez a műzli?

Borzalmas ez a műzli?

Figyelt kérdés

Nem fogyózok,inkább csak nem szeretnék hízni. Annyira kívánom a műzlit,hogy az valami hihetetlen. Ezt néztem ki, csorog a nyálam érte nap mint nap,anya vett cerbona csokisat,majd lassacskán elfogyasztom,mert tudom hogy rossz. Tudnál ajánlani valami jobb minőségűt? Jobb összetételűt?


[link]



2015. jan. 20. 19:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha nem jó a link: tesco finest super berry muesli


edzés után vagy reggelire sem? :(

2015. jan. 20. 19:47
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Reggelire MÉRTÉKKEL egy kis tál mehet, zsírszegény vagy növényi tejjel. De jobb, ha te veszed meg a natúr zabpelyhet és vagdosol bele friss gyümölcsöket, esetleg pár magot pakolsz bele (mandula, pekándió ilyesmik, ezt is ésszel mert sok kcal) és elkevered natúr joghurttal vagy szintén tejjel, esetleg megcsinálod zabkásának.

De lehet venni natúr cukrozatlan gabonapelyhet is szerintem, azzal is megcsinálhatod, de a zab a legjobb ebből a szempontból

2015. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj dejo! Koszonom szepen! Zabpelyhem van :)
2015. jan. 20. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen undorító dolgot, mint a müzli, hogy bírtok megenni? Pfúj!
2015. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák :)
2015. jan. 20. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Oké, bocsi:)
2015. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

zabot meg müzlit tejjel?

mindezt reggelire?

ez nagyjából merénylet az inzulinszint ellen.

ha szereted az ilyesmit és nyalánkságnak is szeretnéd,akkor tk zab-gondolom csaj vagy,úgyhogy 40-50g nem többet-rá víz,hogy ellepje,megmikrózod aztán teszel rá csokis ízű tojásproteinpont,vagy vaniliás marhaproteint.

de ezt is csak második étkezésre kellene,akkor már stabilabb az inzulinszint.

de tejjel és első kajálásnak merénylet az egészség ellen.

2015. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyanezt a müzlit szoktam enni reggelire, csak a kék zacsisat. Az nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Nekem nagyon ízlik, szerintem reggel, délelőtt nyugodtan belefér ennyi.
2015. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2015. jan. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!