Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap volt először, hogy a...

Tegnap volt először, hogy a diétám után először kenyeret, tésztát, krumplit ettem és borzalmas állapotban vagyok most is. Ti tiapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Bográcsoztunk, és direkt csak egy kis pici tésztát, két kanál krumplit és egy szelet kenyeret ettem a nagyobb adag hús mellé. Összesen egy kisebb tányérnyit ettem. De ami utána volt az brutál: úgy éreztem, hogy tele vagyok, majd kipukkadok, az egész hasam görcsben állt, hányingerem volt. Ma reggel felkeltem és ez a görcs még intenzívebb és folyamatosan szellentenem kell és szerintem mindjárt menni fog a hasam. Szerintetek ez normális? Régen ennek a többszörösét is befaltam.
2014. jún. 18. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzászokott a szervezeted a tiszta kajákhoz. Nekem is ez van, amikor meglátogatom a szüleimet, és eszek egy tál pörköltet, nokedlivel, utána meg süteményt. Úgy fáj a hasam, hogy majd' beszarok. És utána be is szarok.
2014. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, én is így vagyok. Múltkor a férjem szülinapjara pizzazóba mentünk, ettem én is 3 szelet pizzát, de utána 2 napig fájt a hasam, puffandt voltam, görcsöltem, kivoltam teljesen.
2014. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Elszoksz a gluténtól. Én is így vagyok manapság ha véletlen bekerül valami rossz kaja.
2014. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!