Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egészséges, és laktató...

Milyen egészséges, és laktató ételt ajánlotok a suliba tízórainak, ami ezek mellett még olcsó is?

Figyelt kérdés

Anyunak elég ügyesen kell bánnia a pénzzel ahhoz, hogy kijöjjünk egy hónapban, szóval nem nagyon tudok egyéni étkezésekbe fogni, hisz azt eszem, amit főz, vagy amit vesz a boltban.

Ezért lenne jó minél gazdaságosabb ételeket megismerni, amit vihetnék a suliba.

Általában zsömlét viszek sonkával, vagy párizsival, és valamilyen gyümölccsel.

Hogyha este kedvem van, főzök magamnak főtt tojást, azt viszem barna kenyérrel, kígyóubival és kocka sajttal.

Néha főzök magamnak vizes zabkása pépet, ízesítem fahéjjal, mazsolával, és reszelt almával, és másnap ezt eszem a suliban ételesből.


Viszont ezeket már kezdem unni, és nem tudom, mi mindent ehetnék még?


Köszi a hasznos ötleteket!

18/L



2015. jan. 22. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tojás nagyon jó ötlet, máskor vihetnél túrót, azt megcsinálhatod sósan, paprikával, vagy édesen gyümölcsökkel, csinálhatsz házi müzliszeletet (neten vannak videók),süthetsz süteményt mondjuk hétvégén és akkor hétfő-kedd viheted azt a suliba, aszalt gyümölcs is nagyon finom

és laktató lehet!

2015. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Milyen süteményt ajánlasz, ami egészséges és normális tápanyagként szolgálna?

Szívem szerint valami tejfölös-kukoricás-uborkás-zöldséges mixet is vinnék, mert annyira szeretem a tejfölt! :D Nem tudom, h pontosan milyet kellene csinálni...

2015. jan. 22. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zabból nagyon sok sütit lehet csinálni, palacsintát is, nézd meg a neten. Vihetsz még narancsot, joghurtot, diák csemegét, főtt tojásos salátát, tojásos tekercset-2 tojásból sütsz rántottát, de lepény szerűen és ebbe teszel egy szelet sonkát és feltekered.Sült májat is tudsz vinni, az viszonylag olcsóbb, mi is ezt szoktuk venni. Lesütsz májat hagymás alapon és egy teljes kiőrlésű zsemlébe beleteszed, hozzá csemege uborka.
2015. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl. tojásrántotta zsömlébe

lekváros/mézes kifli/zsömle/kenyér

különféle felvágottak, saláták és zöldségek

kaszinó tojás és francia saláta

párolt zöldségek sült hússal vagy fasirttal (hidegen sem rossz)

gyümölcssaláta

müzliszelet

különféle péksütemények (kakaós csiga, croissant, búrkifli, túrós batyu, sós- vagy sajtos rúd, pogácsa...)

joghurt

vajas pirítós

különféle muffinok

saláták és gyümölcsök

2015. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Lekváros/mézes kenyér, cukros müzli szelet és péksütemény???

Általában nem ezekkel kell fogyókúrázni, se nem egészséges, se nem laktató, 1 óráig laktat utána csak dobálja a cukrod.

Hülyeségeket ne ajánljunk már!

2015. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel ez még nem a fogyókúra témában volt, vagy legalábbis én nem vettem észre.

Hitem szerint az ételek résznél kattintottam a kérdésre, és nem fogyókúrás válasznak szántam, hanem a kérdés szövegezésének megfelelően "laktató" és "olcsó"...

2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A fogyókúra témában volt mindig is, de a kérdésemben ez nem volt megjelenítve, szóval én is hibás vagyok. Elnézést!!

:-)

2015. jan. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!