Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok,67 kg,165c...

14 éves lány vagyok,67 kg,165cm magas. Szeretnék legalább 5-6kilót fogyni. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Alig pár hete még csak 60-61kg voltam. Szeretném leadni azt, amit felvettem.

Napi 40 perc sétával kezdeném és 20-25 perc felülésezéssel. Az étrendemmel szerintem nincs különösebb probléma, ritkán eszem édességet, és kerülöm az ilyenféle ételeket is. Viszont napi 1-1.5 liter vizet iszom, valamikor még ennyit sem, ami már szerintem is kevés.

Mit tanácsoltok, hogy hosszútávú legyen a fogyásom, és ne hízzak vissza?


2015. jan. 24. 06:09
 1/5 Loresz Malcsi válasza:
Fogyni eredményesen es tartósan csak egészséges étkezéssel es rendszeres mozgással lehet. Napi 4-5x kell enni (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, [vacsora]. Heti 3-4x mozogjál, az ugy elég is. Édességet inkabb hanyagold, ha muszáj inkabb Norbi update-osat egyel vagy süssetek otthon teljeskiörlésűt/tönköly liszteset. Rengeteg sok zöldséget egyel (legalább napi 3 étkezésedben legyen zöldség). Egyel bátran gyümölcsöt is mondjuk tízóraira/uzsonnára/vacsorára. Egyel sok csirkemellet főve vagy grillezve es igyál több folyadékot (nem muszáj vizet, lehet zöld teát az nagyon ajánlott fogyókúraban es pörgeti az anyagcserét de ne este mert majd nem alszol..., vagy ihatsz cukormentes ananaszlevet ami szinten jo mert bontja a lerakódott zsírt, ugyanígy ajánlom enni is az ananászt, igyál kávét reggel de tej es cukor nélkül, vagy frissen facsart gyumolcsleveket/turmixoat. Egyel Műzlit es joghurtot, azok nem hizlalnak de válaszd műzlibol a cukormenteset/teljes kiorlesut/fitness változatot, joghurtbol pedig naturt es vagy activiát vagy lehetőleg minél alacsonyabb zsirtartalmút.
2015. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alig pár hét alatt 6-7 kiló? Egészségeddel minden rendben? Csak mert, ha nem változtattál nagyon, akkor ez nagyon gyors hízás. Vagy most kezdtél igazán serdülni?
2015. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Loresz Malcsi válasza:
Meg az a szerencse hogy ha ügyes vagy akk gyorsabban letudod adni mint ahogy felszedted;)
2015. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kezd karatézni 3 hónap alatt ha ügyi vagy le tudsz fogyni kb 4-7 kilót!
2015. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a keresztanyám ugy fogyott le hogy sok teljek ki örlésű dolgot evett meg barnacukor és utána valami növényi édesítőt barna rizs és valami barna liszt de ezek a dolgok nagyon drágák
2015. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!