Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nincs egyetlen átkozot...

Tényleg nincs egyetlen átkozott ételfutár szolgálat sem Győrben, akiktől diétás menüt lehetne rendelni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, Budapesten annyi ilyen cég van, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, de persze ezeknek a futárszolgálatoknak is kizárólag a budapesti ember az ember, legalább is nekem úgy tűnik, csak őket tekintik potenciális vevőkörnek... A többiek meg pusztuljanak meg, ha már olyan lököttek, hogy vidéki nagyvárosban laknak... pfff. Hát, kösz.


Egyszerűen nem értem, amíg Pesten laktam, sose volt ilyen gondom, hogy nem tudok honnan ételt rendelni, minden ujjamra 10 ilyen ételfutár jutott volna, most meg egy sincs, akinek Győr is beletartozna a vonzáskörzetébe...


Béres Alexandra ételeit nagyon szeretem, eddig is tőle rendeltem sokszor egy hónapra napi menüt, de úgy látom, Győr már neki is túl messze van... hmm, bezzeg Székesfehérvárra ki tudják vinni az ételt, érdekes. :/


Elnézést kérek a háborgó stílusért, de muszáj kiadnom magamból, mert órák óta böngészek a neten és már nagyon ideges vagyok, hogy sehonnan se tudok Győrben egy hétre előre egészséges és diétás menüt rendelni. Bezzeg ezek a nyüves pizzériák kihoznák a sok szutykot-szemetet házhoz is...


Nem tudna valaki segíteni? Győriek? Ti honnan rendeltek heti menüt? Diétást? Normális áron? Nem tudtok linkelni olyan ételfutár-szolgálatot, akiknek Győr is beleesik a kiszállítási területükbe?


Előre is köszönöm, ígérem, hogy befejezem a puffogást, csak egyszerűen nem bírom megérteni, miért mindenkinek csak a pesti ember az ember... (írom ezt úgy, hogy én magam is pesti gyerek vagyok/voltam)


Bármilyen linket, tippet, segítséget, címet örömmel fogadok, még egyszer köszönöm, hogy elolvastátok. :)



2015. jan. 24. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs én csinálok egyet. Ezen gondolkodom már 3 hónapja. Igaz 300km re lakok onnan egy 20.000 fős városba de itt 6 kifőzde is van és 8 pizzás.
2015. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nos 32-őt találtam


[link]

2015. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 válszoló: Megnézted egyáltalán, mielőtt belinkelted? De most őszintén... láttad, hogy ezen az oldalon milyen éttermek vannak? Burger King, Chili's Burger, Don Pepe Pizzéria, Csülök Sarok Pizzéria, Carrabas Pizzéria... pizzéria, pizzéria, pizzéria. Köszi, ezeket én is láttam, DIÉTÁS ételt szeretnék rendelni, nem ezt a sok szénhidrátbombát. És nem egyszeri alkalommal, hanem egy hétre előre, mivel nincs időm főzni és csak így tudom megoldani, hogy minden nap egyek valami meleg ételt is. A pizza és a hamburger nem éppen diétás. Köszi, hogy vetted (még ha csak félig is) a fáradtságot, de ez sajnos nem az, amire szükségem van...


#1 válaszoló: Ha csinálnál egyet, megköszönném! :D Én tuti törzsvendég lennék, mert máshogy tényleg nem tudom megoldani a napi meleg ételt, csak úgy, ha előre megrendelem a heti főtt kaját.

2015. jan. 24. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ezeknek a cégeknek szükségük van az anyagi megtérülésre, amit nyilván könnyebb elérni egy 2milliós plusz agglomerációs városban, mint egy 120ezresnél. SzFvár esetében 60-70km a távolság, ami azért megfelelő számú rendelésnél könnyen bevállalható, nem kell sokáig melegíteni sem a kaját, nem félnapos út.
2015. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

www.teletal.hu


A legeldugottabb kis falukba is van kiszállítás náluk. Kizárt, hogy éppen Győrben nincs.

Van paleos, több fajta diétás kaja, még ápdétes kaja is van.

2015. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gastroyal is szállít, haverom onnan rendelt.
2015. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a teletál szállít győrbe,ha jól néztem

van paleo menü (én kóstoltam,az én ízvilágomnak borzalmas)

ezen kívül van több fajta heti menü,és több fajta norbi menü is

2015. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ajánlom a figyelmetekbe Győr új ebéd kiszállítóját, a FrissEat Egészségkonyhát.

facebook/frisseat,

www.frissebed.hu

2015. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!