Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoval.14 eves lány vagyok,167...

Foreveralonepls kérdése:

Szoval.14 eves lány vagyok,167cm magas és 54 kilo. Ez az 54 kilo sok? Nem nagyon erzem magam jol igy, mert tavaly nyaron 49 voltam. Mindenki azt mondja hogy igy szebb vagyok, de nekem ez soknak tűnik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok.
2015. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magasságukat általában nem szokták jól tudni az emberek, így lehet, hogy bizony a magasságodhoz sok az 54 kiló.

Érdekes, hogy sosem lefelé mondják magukat...

Én is 167 centi magas vagyok, és a tőlem valamivel alacsonyabbak, vagy ugyanolyan magasak, rendre 170 centisnek mondják magukat. :) Vagy a tőlem kb. 6-8 centivel alacsonyabb nők azt állítják, hogy 165 centi magasak.

2015. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 163 vagyok, és amikor az esküvőmre lefogytam 48 kilóra (nem szándékosan), minden ismerősöm mondta, hogy szedjek vissza sürgősen pár kilót, mert elég beteg kinézetem van. Így képeken visszanézve tényleg csontsovány voltam. Nekem az 53-55 kiló a "normális".


Szerintem te is teljesen jól nézhetsz ki.

2015. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen magasan 48 kilósan éreztem magam a legjobban. Most 51 vagyok, de fogyni szeretnék...


De ez egyéni amúgy, hiszen a magasságon kívül sok minden más is számít.

2015. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lazz válasza:

hát ez rengeteg, többet nyomsz, mint egy cementes zsák...

így már nehéz lesz eldöntenem, hogy melyikőtöket válasszam

2015. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyi mindentól függ az ilyen, nem lehet ezt így megmondani. Erre mindeig azt hozom fel példának, hogy itt vagyok én, 167cm és 58 kiló, nem vagyok kövér, de a combjaim elég husisak. És ott van az egyik futó osztálytársam, szintem 167cm és 60 kiló, a combjai feleakkorák mint az enyém, annyira kemények, mint a fal és ő a legcsinosabb lány, akit ismerek. A különbség ugyebár a zsír és az izom.:D


Szerintem egyébként ez nem sok, teljesen normális és ha többen is azt mondják hogy ez jobban áll, akkor ne kételkedj és bízz magadban!:)

2015. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, így valamennyit nőttél is, a hormonjaid is beindultak, így teljesen normális, hogy kezdesz egészséges súlyban lenni.
2015. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!