Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyasztó, diéta, fogyókúra...

Fogyasztó, diéta, fogyókúra recepteket várnék amitől a leghamarabb le tudnék adni lagalább 5kilót?

Figyelt kérdés
2 hónapja diétázom, szénhidrát semmi,heti 2-3 szor tornázom, sajnos ez az 5 kiló a gyerekem születése után rajtam maradt és egyszerűen nem mozdul.A tornától persze átalakult a testalkatom de még a diéták hatására sem ment le egy kiló sem.Ezért tuti recepteket várnék.
2010. febr. 8. 16:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Jahh amúgy +5kg nem kövérség(szerintem)..

uppsz kössz a nagy semmit...

2010. febr. 8. 18:01
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

"A 0 szénhidrát az koplalás. Ilyenkor az anyagcsere lelassul, az izomzatot bontja a szervezet, mert a zsírhoz a túlélés miatt ragaszkodik"


Milyen orvos vagy te?


A szénhidrátot le kell csökkenteni napi 20 g-ra, és simán le lehet fogyni, nem izomból. Ez Atkins.

Bár lehet, hogy én valami más faj lehetek, mert nem izomból fogytam, sőt...izmosodtam, mert sportolni is lehet 20 g ch mellett, akár 4 órás edzést is.

Erre mi az okosítás??

2010. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
Akkor a kedves kérdező koplaljon tovább a nagyon okos utolsó válaszolóval. Aztán majd versenyezhetnek a kórházban a tolókocsival.
2010. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ember az miért koplalás ha minimális szénhidrátot viszel be emellett minden mást(zöldség, hús, gyümölcs)eszel, hangsúlyozom recepteket tanácsokat várnék nem kioktatást!
2010. febr. 8. 20:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó nem kell koplalni...tudod te egyáltalán, hogy hogy néz ki egy ilyen étrend??

Hús, zöldség, tejtermék, tojás, minden van benne, kis ch. tartalmú édességek... kivéve a hatalmas szénhidrátbombákat, mint egy péksütemény például.

A későbbi szakaszban már kenyeret is lehet fogyasztani, ugyanis ez egy életmód váltás. Mindenkinek meg kell találnia a saját maga számára szükséges szénhidrát bevitelt, ami nem okoz elhízást a későbbi szakaszokban.


Jó lenne, ha valaki állít valamit, akkor legalább rendes tudással állítaná...nem fogom részletezni, hogy könyvek kellenek hozzá, meg előadások látogatása...nem pedig az agyból kipattant ötletek.

2010. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Receptek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A későbbi életmód váltáshoz pedig tudnám javasolni ezt a honlapot:

[link]

Igaz, hogy angol, de nagyon hasznos, a TV Paprikán is szokott menni Andrea Beaman műsora, Ezt nem eszem meg! címmel.

Ha kérdésed van írj.

Fontos a rendes információ ismerete, én a Lurdy házban vettem tavaly egy könyvet.

2010. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tegnap csináltam:

250 g túrót összekevertem kb 12 dkg kókuszreszelékkel, 1 tojással, reszelt citromhéjjal, édesítőszerrel, esetleg vanília aromát is lehet bele rakni.

Ezt jól összegyúrtam, gombócokat formáltam belőle és a maradék kb 3 dkg kókuszreszelékben megforgattam.

Mutatós és finom édesség.

(A kókuszreszelék felszívódó ch tartalma kb. 8g/100g reszelék.)

2010. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem fogysz, mert nem a szénhidrátot kéne megvonni, ugyanis nem mindenkinél hatásos pl. az atkins-diéta (szerintem én attól egyenesen híznék), ugyanis nem mindenkit ugyanaok hízlalnak. Én pl. ehetem kilószámra a csokit meg a csokiskekszet és egy dekát nem hízok tőle. Viszont a húsételektől annál inkább (és nem a magyarosokról beszélek, mert azokat eleve utálom, 10 éves korom óta nem ettem olyat)! Lehet, hogy a kérdező is ez a kategória. Amúgy szerintem érdemes arra is odafigyelni, hogy miket iszok az ember. Pl. a papírdobozos 100%-os gyümölcslevek is tele vannak mesterséges cukorral, szóval ezeket is érdemes lenne elhagyni (már ha iszol ilyet). A napi kávét is cukor nélkül igyad. Este 6 után már ne egyél. Amúgy 5 kg tényleg nem sok (sőt kevés), valószínűleg ezért is megy le olyan lasan, mert ez már nem felesleg, csak te érzed annak a szülés előtti súlyod miatt.
2010. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!