Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tobbszor jo kicsit "bunozni"...

Tobbszor jo kicsit "bunozni" vagy ritkan de sokat?

Figyelt kérdés

Kibirom hogy egy honapig ne kajaljak felre,de utana mindig kell egy csalo nap,es akkor pizza,hambi,melegszenya,edesseg es minden amit szeretek..vagy inkabb hetente 1x-2x egyek 1-1 dolgot ami "bunozos"?

Hogy jobb a fogyas szempontjabol?

(En nagyobb "teljesitmenynek" erzem ha havonta 1x kajalok felre de akkor nagyon,mint hogy hetente 1-2 alkalommal kevesebbet)


2015. jan. 25. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Inkább egy csalónap havonta, mert több kisebb ilyen "bűnözés" egy héten nem vezet sikeres fogyáshoz sajnos.

Ajánlom hogy keress alternatívákat az édességekre és így jobban kibírod majd. Pizzát süss házilag, vegyél szénhidrátcsökkentett vagy növényi lisztet (pl mandulaliszt) és abból süsd meg a tésztáját :) Édességnek zabkása cukrozatlan kakaóporral édesítővel, esetleg valamilyen aromával, vagy simán fahéjjal, gyümölcsökkel. Ugyanígy görög joghurt is nagyon jól elveszi az édesség utáni vágyat, meg rengeteg recept van a neten ha utána olvasol, kb minden hízlalóbb kaját el lehet készíteni diétásan. Én karácsonykor gyümölcskenyeret csináltam így.

2015. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bartagabee válasza:
18%
Egy diétában egy egyszeri félreevéssel akár egy heti eredményedet dobhatod a kukába. Ennyi.
2015. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Néha be lehet iktatni csalónapot, az ember nem egy nap túlevés miatt fog elhízni. Sok esetben ez fel is pörgeti az anyagcserét és még jobban beindul a fogyás. Tapasztalatból beszélek.
2015. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a sok kicsi bűnözés ahhoz vezetett hogy szép lassan visszatért a régi étrendem
2015. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Az már az akaraterő hiánya és nem a ritka csalónapok bűne.
2015. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

hát mit vársz a diétádtól és mennyi idő alatt?

ha az a cél, hogy fogyj, de megszakításokkal, akkor ehetsz szemetet 1-1 napon, nyilván nem ettől fogsz elhízni. de az általános tapasztalat az, hogy ezekből a havi egy napokból majd tíz lesz, aztán visszaáll minden arra az "étrendre", amitől híztál. a másik dolog pedig (amiben bartagabee-nak igaza van), hogy ha odapofozol a glikogénraktáraknak - és ehhez nem is kell feltétlenül egész nap a krémest tolni - akkor minden ilyen alkalommal kezdődik az egész folyamat elölről, zsírbatárolás, vízmegkötés, aztán jó esetben ezek felszabadítása, szóval ja, napokra hazavágja a diétát a félrezabálás.

2015. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hat erosen elkeseritettetek :( leadtam mar 15 kg-t,de meg ennyi van hatra. Teljes erobedobassal probalom tartani a dietat,es hamarosan 2 evesek leszunk a baratommal es etterembe megyunk,gondoltam arra a napra felszabaditom" magam,nem akarok salatat enni ott is.:(

De ha ezzel mindent elrontok...hat nemtudom

2015. jan. 25. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy vagy kéthetente egy csalónap belefér, de ne úgy, hogy túl eszed magad nagyon, hanem pl normális kalóriakeretben (1800-2200kcal) egyél (tehát pluszba ne menj)

Ha pluszba mész, akkor aznap, vagy másnap mozogd le.


(Én eddig 20at adtam le, és még van ugyanennyi)

2015. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy egyszeri félreevéssel sem rontasz el mindent, ez biztos. Nekem is volt olyan, hogy egy nap nagyon túl ettem magam, kb fél kiló ami utána meglátszott a mérlegen, de fél hét alatt le is ment. Ha különleges alkalom van, akkor nyugodtan engedd meg magadnak a csalást, főleg ilyen sok leadott kiló után. :) Kitartást! :)

(előző voltam)

2015. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyél nyugodtan az éttermes napon, de okosan válassz, hogy a napi nemdiétás kalóriakereted (2000 körül) ne lépd túl, másrészt próbálj húsos, kevesebb zsírt és cukrot tartalmazó ételt rendelni (esetleg valami rizottó, halas-rákos-grillezett csirkés dolgok és ne sült krumpli tésztával meg csokitortával). az is segíthet, ha a köretnek csak a felét eszed.
2015. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!