Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Reka "van ot perced? "...

Rubint Reka "van ot perced? " cimu tornai youtuben. Szerintetek ezek hatasosak? Ha minden nap 1 xer vegigcsinalom? (tobbszor tuti nem birnam:S) ezzel le lehet fogyni? Vagy ez magaban keves? 170/75 15/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

kevés.

a fogyáshoz diéta kell, életmódváltás. a rr alakformálás. csináld persze, de jobban tennéd ha szobabicikliznél vagy futnál helyette napi 1 órát, kezdetnek kevesebb is elég, de hidd el ez a hatásos.


őszintén belegondolva: komolyan gondolod, hogy napi 5 perc tornával és egészségtelen zsíros étkezéssel le lehet fogyni? nem lenne ez kicsit könnyű?

2010. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Énis mindennap erre tornázom, bár én van amelyiket 2x 3x is megcsinálom egymás után. Nemrég kezdtem el, a hatását érzem

( izomláz : D )de ez mellett szerintem diétázni is fontos.

"többször keveset" pl. mivel iskolás vagy gondolom suliban eszel szendvicset. Próbáld ki úgy hogy több részben eszed meg, sokkal tovább fogod kibírni éhség érzet nélkül. És otthon is egyél max 6 ig kb 3x keveset. utánna már csak zöldség, de a gyümölcs is jó, én azt eszek. : )

2010. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés ez. Inkább kétnaponta csináld meg, de akkor próbáld meg 3x megcsiálni mindet. Először persze cska 1et, ha megy már, emeld 2re és úgy 3ra. Én 4x is megcsinálom, és simán megy, pedig eleinte 1et sem bírtam végigcsinálni.
2010. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:57 ...szobabiciklizni sajna nemtok..mert nincs itthon...futasra pedig tul hideg van....ugyh csak itthon tudok valamiket csinalni...

.

akkor ha csak ezeket csinalom.de pl. tobbszor csinalnam 2-3 naponta mind a 3at.. akkor lenne eredmenye?

s este 6 utan semmi kaja....s naponta 2 liter asvanyviz...

de dietazni nem tudok..mert nekem azt kell ennem amit megkivnaok..mert nem birom ki h ne.....ha barmi dietbaba belefogtam eddig akkor 3-4 nap utan ramjott megit az h egyek rendesen.... :S de viszont szerintem nem eszek en olyan sokat...(suliban 2-3 kifli delelott,1 alma vagy valamilyen gyumolcs..., s amikor hazajovok 3 utan, akkor itthon ebed.. s neha vacsi..de az ritkan..)

2010. jan. 21. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 kifli??? 2-3 naponta? Mindegyiket 5× kéne NAPONTA elvégezned!!!! Miről beszélünk??
2010. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!